Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom krónikus hazudozó?...

A párom krónikus hazudozó? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A facebookon újabban hazudozik magáról vagy rólunk az ismerőseinek. A múltkor például azt írta valakinek, hogy ő hétvégén megy 3 napra Ausztriába "várost nézni meg pihenni", miközben itthon volt velem egész hétvégén és még csak fel sem merült ennek az ötlete. Most meg azt hazudta egy másik embernek, hogy épp bulizni van, most indul majd be a party és nem itthon alszik, miközben itthon volt akkor is egész este. Miért kell ilyeneket hazudni?? Nem volt semmi előzményük igazából, csak úgy odavetette az illetőknek. Szerintetek?
2015. febr. 10. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de ha tenyleg ennyire nagy hazudozo, akkor nagyon elgondolkodnek a helyedben, hogy tovabbra is vele szeretnem-e leelni az eletem.

Gondolj bele, hogy ennyi erovel barmiben hazudhat, kesobb csak serulnel lelkileg, ha nem hagyja abba, akarmennyire is szereted.


Itt csak talalgatni tudunk, de jobb ha megkeredezed tole, remelhetoleg az igazat fogja mondani es elmondja neked.


A dontes rajtad all.

2015. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

22:55

"ha csak a facebookon hazudik akkor ki nem tojja le?"


Jobbik esetben, de a kicsi hazugsagokbol lesznek a nagyok.

Szoval annyira megsem kene letojni. :)

2015. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

23:00

Ezert nem kell alkalmi kapcsolatokba bonyolodni, de hat mindenki maga donti el.

2015. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezek az amúgy jelentéktelennek tűnő hazugságok durvábbak a nagyoknál. Azoknak sokszor komoly okai vannak, van valami értelmük. De az ilyesmi, amire nincs normális magyarázat az szerintem azt mutatja, hogy nincs minden rendben a fejében.
2015. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

"Egy normális nő össze se jönne egy ilyen férfival, vagy ha később derül ki, akkor kidobná"


Ha meg kidobta volna szó nélkül, lehordanád, hogy egy ilyen apróság miatt faképnél hagyta, meg sem próbált segíteni vagy rendbe hozni a kapcsolatot. Igaz?


Kérdező,

én megpróbálnék elbeszélgetni vele erről. Valószínű, hogy unalmasnak és szürkének tartja az életét és szeretné ha az ismerősei azt hinnék, menő dolgokat csinál. Általában ezt az emberek gyerekkorban kinövik, úgy látszik, ő nem. Sőt elég komoly probléma (szorongás, megfeleléskényszer) is lehet a háttérben. Ha nem olyan típus aki rögtön megnyílna és beszélne egy ennyire bensőséges témában, akkor próbálj kirándulást vagy egyéb kikapcsolódást szervezni, ami feldobja a hétköznapokat.

2015. febr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az enparok is beteges hazudozo nalunk sokkal rosszabb a helyzet mert o nem masoknak hazudozik hanem nekem komoly dolgokrol , es tudja hogy mennyire elitelem az ilyet.Mi10eve vagyunk egyutt 2-3evig nem is gondoltam hogy ezt csinalja a tobbi fenmarado ido meg vartam hogy valtoztason ezzen de rajottem hogy soha nem fog megvaltozni.A dolgot zetezi hogy van 2 kozos gyerekunk es nam szeretnem hogy ok is csonka csaladbqn noljenek fol.Az igazsag az hogy mar nek birom tovabb de megmindig emenykedem.
2015. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A csonka család helyett megtanulhatják, hogy minden áron benne kell maradni egy rossz, boldogtalan kapcsolatban.

Amikor felnőttként ők is így tesznek, akkor gondolj vissza erre.

2015. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van rajtad kívül valakije? És annak probál bizonyítékokat mutatni, hogy nem veled van, hanem utazgat, bulizik, és azért írja fb-ra, hogy hiteles legyen. Téged nem érdekel, a másik csak meg elhiszi. Hiszen kiírta fb-ra. Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, a csillagokat lehazudta az égről, akkora egy szar ember volt, és az is a mai napig. Ne kezdj hazug emberrel, mert nem változik meg, csak több gond lesz vele.
2015. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

a facen mindenki a szebbik oldalát mutatja

az, hogy ő rá is tesz egy lapáttal..hát tegye

2015. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!