Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom krónikus hazudozó?...

A párom krónikus hazudozó? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A facebookon újabban hazudozik magáról vagy rólunk az ismerőseinek. A múltkor például azt írta valakinek, hogy ő hétvégén megy 3 napra Ausztriába "várost nézni meg pihenni", miközben itthon volt velem egész hétvégén és még csak fel sem merült ennek az ötlete. Most meg azt hazudta egy másik embernek, hogy épp bulizni van, most indul majd be a party és nem itthon alszik, miközben itthon volt akkor is egész este. Miért kell ilyeneket hazudni?? Nem volt semmi előzményük igazából, csak úgy odavetette az illetőknek. Szerintetek?
2015. febr. 10. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan unalmasnak tartja az életét, és erre vágyik amit ír, amit hazudik.
2015. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez annak a jele.

Nekem is volt még ifjabb éveimben egy ilyen lovagom. Szerencsére nem sokáig. Mindenben hazudott. Olyan apróságokban is, aminek abszolút semmi jelentősége, pl. hogy hányadik emeleten laknak...

A legdurvább hazugsága az volt, hogy meghalt az anyja. Aztán mikor pár évvel a kapcsolat lezárta után véletlenül összefutottunk a HÉV-en, és váltottunk pár szót, akkor mesélt az anyjáról. Tehát nem halt meg. :D Csak már nem emlékezett rá, hogy mit is hazudott róla korábban.

2015. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is volt egy ilyesféle exem. Nem bírnék így élni már.


Mikor összejöttem a párommal, volt egy kikötésem. Nincs hazugság, füllentés, mert tényleg nem bírnám elviselni ezek után.

2015. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek? Elég kicsi a világ, ha 2 ember neked mindenki...
2015. febr. 10. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
ha csak a facebookon hazudik akkor ki nem tojja le? amúgy egy figyelemhiányos marha
2015. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, és szeretné, ha azt hinnék róla, hogy izgalmas az élete. De ahhoz lusta, hogy izgalmassá tegye, ezért inkább hazudik.
2015. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 2 "igazi" exem volt. Szexelősből, ha így jobban tetszik...

Azzal a pasival, akiről írtam, nem jutottunk el a szexig, csak a csókig. Ekkor ráadásul még szűzlány voltam.

2015. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Úúú hát nem is tudom hogy számoljam össze azt a mérhetetlen sok exet. Volt a hazudós 15-20 éves korom között, meg utána még egy pár hónapos kapcsolat. Ez, ha jól számolom kettő ember.


De szerintem ha "mindenkinek volt hazudós exe" akkor az pont nem a nőkre szégyen, hiszen az nem utal a kapcsolatok számára, hanem inkább a normális férfiaknak égő, hogy ennyire rontja jópár idióta a képet róluk.


Mert nagyon jól tudom, hogy nem minden pasi disznó, sőt rengeteg remek embert ismerek. Ugyanúgy ahogy rengeteg remek nőt. De iszonyat sok csúszómászó férget is, akik kialakítják a rossz képet a nemekről.


Ez van.

2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

nekem még nem volt dolgom ilyen férfival, de szerintem nagyon nincs az agyába rendbe valami.

Szerintem kérdezd meg, de hiszem hogy erre van ésszerű magyarázat.

2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak egy ilyen exem volt, de az a végére (kb. 5 év alatt) annyira eldurvult, hogy komolyan azt se hittem el, amit kérdez. Mindenkiről mindenféle rémséget próbált bemesélni nekem, hogy csak vele foglalkozzak, ne legyenek barátaim, szinte családom se, csak ő legyen, mert csak ő szeret, mindenki más hazudik, kibeszél... A következő pasik, ha csak egyszer beszéltek félre, vágtam ki őket a francba. Jobban teszed, ha menekülsz, minél előbb. Ezek agyilag beteg emberek...
2015. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!