Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Ajtót mutatnátok...

Mit tennétek? Ajtót mutatnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Röviden: amíg szülni voltam anyós és anyja beköltöztek önkényesen a házamba, párom külföldön volt. Az anyós anyja szarral dekorálta a házamat, ellopták a cuccaimat, a kicsijét. Lényeg, hogy elköltöztünk a faluból, házat eladtam. Párom elvesztette a melóját, most talált újat, tegnap előtt kapta meg az első fizuját, ami 200ezert ft, nekem adott 30-at. A többi pénz: anyucinak 50ezer fára, 40ezer kajára. Én meg nem bírom kinyögni a gyesből a rezsit, kaját, tartozásokat.

Ma kiborultam. Én tartom el, engem lopnak meg, de nekik jár minden?


2015. febr. 10. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vàgnàm ki mint macskàt szarni. Takarodjon az anyjàhoz ha ezek utàn még mindig az ő megélhetése az első nem pedig a gyermekéé.
2015. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva! Beszéld meg vele, de ha azt látod kicsit is inkább a két szipirtyó felé húz, akkor küldd el a p*csába. Találsz magadnak normális férfit is!
2015. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdezz magadtól, hogy akarsz-e így élni. És ennek fényében cselekedj.
2015. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ditta323 ***** válasza:
Biztos, hogy nem hagynám és összepakolnám a cuccait és közölném, hogy még egy húzásod van és ha mégse változna az ajtó előtt találná a cuccait. Jah és az ajtót bezárnám előtte..
2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Elég durva! Beszéld meg vele, de ha azt látod kicsit is inkább a két szipirtyó felé húz, akkor küldd el a p*csába. Találsz magadnak normális férfit is!"


A beszéld meg részével egyetértek, viszont azzal, hogy talál magának másikat... hmm... én fiatalon, gyerek nélkül alig találtam, viszonylag nagy városban egy párt magamnak !!!

Azért én nem dobálóznék ezzel, gyerekkel azért nehezebb keresni másikat.

2015. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
@5 És, ha gyerekkel nehezebb párt találni, akkor inkább éljen tovább egy sz@r kapcsolatban, amiben szenved? Nem tudom, mikor fogják fel az emberek, hogy van olyan kapcsolat, amitől még az egyedüllét is jobb. És, ha valaki nem zárkózik be, akkor igenis jöhet egy normális pasi!
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Hideg fejjel mindenképp megpróbálok vele beszélni.

Az a része nem érdekel, találok e mást, én tökéletesen elvagyok pár nélkül, legalább magamra is jutna időm, energiám. Az nem opció, hogy azért maradjak vele, hogy legyen valakim. Ezt ő is tudja.

A ház az enyém, nincs még bejelentve ide, tehát bármikor kirakhatom, de nem ez a cél. Ha meg tudja magyarázni, rendben, megvárom a következő hónapot és kiderül, mit lép.

2015. febr. 10. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előzmények durvák, de az egy dolog. Viszont a párod, miután munkanélküliként eltartottad, végre elhelyezkedett, és a 200e-s fizetéséből megtart 170e-t, az milyen dolog? A te pénzed közös, az övé nem? Mit fedez a 30e? Mert a rezsi, koszt és gyerek költségeinek rá eső részét biztos nem!
2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy jar nekik minden, mindennek van hatara.


Azert ezt nem tudom hogy gondolhattak, semmi joguk nem lett volna ezt csinalni a hazadban, ha cask te nem adsz ra engedelyt, de ebben az eesetben nem adtal.

Remelm azert szova tetted nekik a dolgot, legalabb elszegyeltek magukat, idiotak.

Mar bocsanat.



Nem tudom ehhez mit szolt a parod, amit azok muveltek, de hogy nem igazsagosan adott a penzebol azt o is minositi.


Sajnalom, hogy ilyen embernek szultel gyereket, vagyis akinek ilyen a csaladja.


Igaz fajo, de a helyedben megszakitanam a kapcsolatot veluk.

Lesz majd olyan parod is biztos, aki tisztelni fog, becsulni es a csaladja is, ill. elfogadja a gyermekedet is.


Tudom mondani konnyu, de ne idegeskedj masok hulyesege miatt.


Fel a fejjel.

2015. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:21


"A beszéld meg részével egyetértek, viszont azzal, hogy talál magának másikat... hmm... én fiatalon, gyerek nélkül alig találtam, viszonylag nagy városban egy párt magamnak !!!

Azért én nem dobálóznék ezzel, gyerekkel azért nehezebb keresni másikat."


En meg ezzel nem ertek egyet, inkabb legyek egyedul, vagy egy rendes ember oldalan, mint egy rossz kapcsolatban.

Azert nem mindegy, hogy kivel jon ossze az ember.


Szerintem ezt a valaszt te sem gondolattad komolyan.

Azert nem minden a partalalas.

2015. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!