Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csoda, hogy "bele...

Szerintetek csoda, hogy "bele vagyok fáradva" a dolgokba?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy majdnem 1 éve dolgozom egy helyen,amivel az elején úgy voltam,hogy elvállalom,mert kellett a pénz és nem álltunk úgy anyagilag,hogy nagyon válogassak. Ez a munka egyre rosszabb,az elején még könnyebb volt,de mióta új főnökünk van sokkal több a munka,olyan újításokat talált ki,ami nemhogy megkönnyítené,hanem inkább megnehezíti jobban a munkánkat. Szóval,hogy a munkavállaló szívjon. Fizikai munkát végzek,annyira sok a munka,hogy kb csak akkor végzem,ha rohanok,mint az őrült,időm sincs enni,inni vagy wc-re menni sajnos. Teljesen kikészít ez a munka,néha úgy gondolom nem is nőnek való. Nehéz dolgokat is cipelni kell stb. Sokszor fáradt,nyűgös vagyok a munkám miatt.

Már házas vagyok,de mire hazaérek a házimunka is rám vár. Főzök,mosok,takarítok. A párom akkor segít be,ha megkérem,de amúgy nem jut eszébe kitakarítani,amikor Ő szabad. Szóval nem könnyű. Én meg úgy érzem,hogy minden rám hárul. Így is sokszor mikor hazaérek semmihez sincs erőm,annyira fáradt vagyok,ráadásul hajnalban is járok dolgozni. A párom is dolgozik,neki jobban fizető állása van,irodai,sokszor alig van munkájuk,úgyhogy az év 80-90%-ban nyugis.


Feleségek Ti ezt hogy bírjátok?

Tudom,hogy más is ezt csinálja,csak úgy érzem rám túl sok hárul,fáradt vagyok,stresszes és nyűgös. :-(

Ilyenkor olyan hamar felkapom mindenen a vizet, türelmetlen leszek stb.


Ti ilyenkor mit szoktatok tenni,hogy javuljon a helyzet?


2015. febr. 10. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy van munkád!
2015. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!