Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családi pótlékot vissza...

A családi pótlékot vissza kell fizetni ha?

Figyelt kérdés
A 19-éves lányom Okj-nappali képzésre járt első éves de mivel rengeteget hiányzott így megszüntették a jogviszonyát e hónap elejétől . Vajon akkor most a családi pótlékot vissza kell fizetni nyártól vagy most csak le kell mondani ,hogy ne küljék már a következő hónapban ?
2015. febr. 10. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, és kérdező. Iskolalátogatásit, vagy valamilyen a jogviszony megszűnéséről szóló papírt vigyél magaddal, mert ez nem bemondás alapján működik.
2015. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok és köszönöm a segítséget ,most írtam az iskolának egy e-mailt ,hogy küldjenek nekem egy igazolást a megszűnt jogviszonyról ha ez megérkezik utána intézem rögtön még a jövőhéten szerintem és akkor majd ők fogják tudni mennyi jár még ha február 4-dikével szűnt meg a tanulói jogviszony .
2015. febr. 10. 11:41
 13/15 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá nyomtatvány...


Lehet, hogy a fiadét így mondtad le, én meg 15 évig hoztam róla határozatokat.

2015. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Iskolalátogatási sem kell... mert de, bemondásra működik (ki az az őrült, aki csak úgy lemondja)


Nem lehetne, hogy ilyen kérdésre csak az válaszol, aki ért hozzá?

2015. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha te valóban ezzel foglalkoztál volna, akkor tudnád. Én meg csak ügyfél voltam, és ahogy leírtam, úgy intézték, abban a formában. És kérték az igazolást is a jogviszony megszűnéséről. Ingyen még neked sem hazudok! :D
2015. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!