Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy szerelem? Melyiket...

Család vagy szerelem? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha a családotok nem áll mellettetek, elítéli a kapcsolatotokat,a párotok viszont mindenben támogat.
2015. febr. 2. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet válaszd, abból lesz a családod is. A régi családod meg beletörődik, hogy "nem ők választanak" neked férjet. És megbocsát - akkor minden rendben, ha meg nem bocsát meg, az az ő hibájuk, és nekik kell rajta dolgozni, hogy kijavítsák.
2015. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen család mellett én bármilyen pasit elfogadnék, aki megszabadít tőlük. De minek törődsz velük? Értem én, hogy nem esik jól a viselkedésük, de ha belegondolsz, mennyi hatalmuk van fölötted?
2015. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, csak itt én vagyok az "utált" fél.


Nem tettem semmi rosszat (nyitottan állok hozzájuk), annyi a bajuk, hogy mivel nagyon sovány vagyok, biztosan anorexiás, és ÉLVEZEM a helyzetet.

Holott számtalanszor elmondtuk, hogy hormonzavar miatt van az alacsony súly, de ők valahogy elengedik a fülük mellett.


Páromat viszont nem érdekli, mert mellette állok mindenben, a családja meg kb. semmit nem segít neki, sőt.


Pl. totál rá vannak állva egy témára, amihez sok pénz kell, de nem értik meg, hogy jelenleg nincs erre keret. Pont annyi a félretett pénz, az állása pedig nem stabil.

Hiába mondjuk nekik, hogy most nem szeretnénk azt a dolgot megvenni, de ők erősködnek.

Én elmondtam a vmnyem, hogy nem kéne, mert mi van, ha kirúgják, semmi megtakarításunk nem lesz, kb, mit eszünk.

A család pedig emiatt is totál kibukott, hogy én milyen szmét vagyok, hogy ellenük hangolom a párom.


Holott ők 200 km távolból könnyen okoskodnak (ezt persze így nem mondtuk nekik), nem úgy kelnek nap mint nap, hogy ma vajon kibsznak-e vagy sem. Csak mellékesként kezelik az egész elbocsátás témát.


Most még azért okés, de ha eljegyzés lesz majd, valamikor, na ott borulni fog a bili, szerintem. Tudom, hogy a párom ki fog állni mellettem, csak a szitu nem lesz kellemes.


Ja, és az a vicces, hogy elkönyvelték, hogy hlye vagyok, és meg sem próbálnak megismerni. Mert a külső olyan fontos, csak az számít nekik is, az, hogy szeretem a fiukat, és ő is boldog velem, az nem.

2015. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran igaza van a családnak, ha ellenez egy kapcsolatot. A te esetedben a leírásod alapján nem erről van szó, hanem csak irányítani akarnak téged. Amennyiben a pároddal valóban ilyen nemlétező bajaik vannak, nem pedig agresszív, alkoholista, 6 gyereke van 6 különböző nőtől, vagy hasonló okok állnak a háttérben, akkor maradj vele, és építsd az életedet.
2015. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!