Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti milyen gyakran...

Feleségek, ti milyen gyakran lepitek, ajándékozzátok meg csak úgy spontán a fétjeteket?

Figyelt kérdés
Mit tudtok mindig kitalálni? Mert én már lassan kifogyok az ötletekből.

2015. jan. 28. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Férjeteket, természetesen.
2015. jan. 28. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eszembe jut...nincs alkalomhoz kötve. Mondjuk mindig örül neki, ha csokit csempészek az elvivős kajája mellé, vagy eszembe jut, hogy valamit szeretett volna és megveszem neki. Pl nemrég emlegette, hogy hurkát enne, hát vettem mikor lehetőségem volt. Apró dolgok ezek, de ő mindig észre veszi, ez meg nekem esik nagyon jól.Persze nem csak kajára kell gondolni, bármi apróság amit emlegetett nekem meg épp olyan helyen van dolgom ahol el tudom intézni, meg tudom venni. Annak is nagyon örül, ha valamit elintézek, amit ő intézett volna, így neki ár nem kell...
2015. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor meg szoktam lepni különféle dolgokkal. Csoki, süti, kedvenc újság, vagy főzök neki és sütök neki, amit nagyon szeret, de nem mondom el előre. Veszek színházjegyet kettőnknek, vagy vásárlási utalványt neki valamelyik horgász áruházba, mert imád horgászni. A kedvenc dezodorát megveszem, vagy este úgy várom, hogy már itthon semmi dolga, csak egymással tudunk foglalkozni.
2015. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk, ha nincs semmi különleges kívánság vagy hónap vége van, megcsinálom a kedvenc tésztáját darálthússal és tejföl öntettel, majd gyertyákat tálalom. A gyertyafényes vacsi után közös filmnézés ... Kis romantikus este mindig jól jön a szürke hétköznapokban.
2015. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem, tudod ez csak fordítva működik a feminista ideológia szerint. A férfinak kell állandóan virágot, bonbont, meg minden sz*rságot összevásárolni, különben szemétláda. :)


(nő vagyok)

2015. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan gyakran mint ő,azaz soha.
2015. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a férjem, de kedvenc étellel, vagy odacsempészett csokival, néha sutivel szoktam meglepni. Nem kell hozzá alkalom, spontán torténik meg, amikor olyanom van. :)
2015. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi megbeszéltük, hogy alkalmakra nem ajándékozunk (pl szülinap), hanem elmegyünk valahova kettesben. Vacsi, kirándulás, wellness, bármi. Feleslegesen nem gyűjtünk tárgyakat.


Karácsonyra sem ajándékozunk, mert évek óta bevett szokás, hogy azt a pénzt ami erre menne eltesszük és külföldön szilveszterezünk (ez idén sajna elmarad).


Apróbb meglepetések pedig rendszeresen vannak, ha megyek boltba és meglátom a kedvenc sütijét vagy csokiját vagy gyümölcslevét stb, mindig veszek neki.

2020. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!