Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex feleséggel mit tennétek?

Ex feleséggel mit tennétek?

Figyelt kérdés
Férjem volt felesége üzenetet küldött nekem,a ruhámat kritizálta,persze felvállalni nem merte a gondolatait,csak "megjegyzéseket hallott" Írta hogy ha esetleg én láttam őt nem illendően öltözni,akkor szivesen várja a kritikát.Nos van egy fénykép,amin hasonlóan kilátszik a melle.Ne válaszoljak az üzenetre vagy linkeljem be a fotót és szépen megfogalmazva alázzam le?Ha nem válaszolok lehet,hogy azt fogja gondolni,hogy nyert..
2015. jan. 23. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit sem kell tenned.


Mi? Hogy nyert? Mit??? :)

A "fődíj" (a férjed) a tied, nem az övé. És eleve nem görcsölne azon, hogy beléd kössön, ha nem érezné magát vesztesnek (az a - jól megalapozatlan - gyanúm, hogy nektek kettőtöknek jobban megy a házasság, mint nekik kettejüknek ment - ez okozhat esetleg neki némi khmm... rosszkedvet).

2015. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem,hogy nem válaszolok neki,ha pedig találkozunk és rákérdez,akkor megmondom neki,hogy a levelet nem találtam magamhoz méltónak,a levelezés folytatásának pedig nsm látom értelmét.Szerintem provokál és akkor viselkedek helyesen,ha nem hagyom magam felidegesíteni,ne legyen neki annyira jó!
2015. jan. 28. 11:02
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,sokatokban felmerült a kérdés,hogy értettem azt,hogy ő nyer,most megírom.Ő egy álszent ember,aki nem vállalta fel gondolatait,aki ügyesen megírta a levelet anélkül,hogy azt mások elitélhessék.Ha én egy rossz levelet küldöj vissza,akkor családtagoknak,barátoknak elmondja(sőt nekem is),hogy én milyen bunó vagyok és mennyire rossz,mert megbántottam őt.Ez mellé egy nagyon kék szemű,magas ,hosszú barna haju,kedves arcú,karcsú,folyton mosolygós,értelmes 49 éves nőt képzeljetek el,akinek nagyon jó kommunikációs képessége van...
2015. jan. 28. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!