Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex feleséggel mit tennétek?

Ex feleséggel mit tennétek?

Figyelt kérdés
Férjem volt felesége üzenetet küldött nekem,a ruhámat kritizálta,persze felvállalni nem merte a gondolatait,csak "megjegyzéseket hallott" Írta hogy ha esetleg én láttam őt nem illendően öltözni,akkor szivesen várja a kritikát.Nos van egy fénykép,amin hasonlóan kilátszik a melle.Ne válaszoljak az üzenetre vagy linkeljem be a fotót és szépen megfogalmazva alázzam le?Ha nem válaszolok lehet,hogy azt fogja gondolni,hogy nyert..
2015. jan. 23. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lealázni semmiképp nem kéne, azzal lesüllyedsz az ő szintjére, vagy tényleg semmit nem írni vagy max annyit válaszolni, hogy köszönöd szépen a kritikát de a férjednek ez tetszik és szeretsz a kedvében járni :) - de inkább szó nélkül hagynám aztán had gondoljon amit akar... nem szabad ilyenekkel foglalkozni...
2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyerj te! Mutasd meg a mailt a férjednek, és kérdezd meg a véleményét. Esetleg írhatna ő, hogy ne foglalkozzon veled.

Egyébként is te már nyertél, mert ő a múlt, te pedig a jelent. Maradj a jövő is!

2015. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell reagálni semmit. Minek?
2015. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Sztem szóra sem kellene méltatni...
2015. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ők rég elváltak és nem miattam.Lealáhni azért lenne kedvem,mert konkrétan játsza a szentet,hogy ő milyen jó stb. És ritkán veszítő tipus.Mellesleg a nő akarta a válást.
2015. jan. 23. 15:27
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne válaszolj. Ez annyira gyerekes az ex részéről. Ne süllyedj le az ő szintjére. Szerintem nem azzal nyersz ha valamit visszaválaszolsz. Azzal pont ő nyer, mert eléri amit akart, lesüllyedsz a szintjére. Ne is foglalkozz vele.
2015. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Akinek az értelmi képességei ilyen mélyen vannak, nem terhelném magam vele, még csak elvi szinten sem!

De komolyan, hány éves az ex? Ha még tizenéves,akkor talán értem ezt az "üzenetet küldök, hogy " viselkedést, felnőtt ember azonban nem így keres önigazolást!

Ne süllyedj erre a szintre!


"Ha nem válaszolok lehet,hogy azt fogja gondolni,hogy nyert.."

Miért, versenyeztek valamin? Vagy mi ez a nyer dolog?

2015. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Felesleges belemenni ilyen gyerekes dolgokba.


"Írta hogy ha esetleg én láttam őt nem illendően öltözni,akkor szivesen várja a kritikát."

Ez tipikus felkérés keringőre, aztán ha esetleg kritizálod, akkor úgy is rákontrázik valamivel, és örök időkig ez fog menni. Vagy szimplán beállítja úgy, hogy te kezdted.


"Ha nem válaszolok lehet,hogy azt fogja gondolni,hogy nyert."

ÉÉÉÉSSS? Mégis ki a f..szt érdekel hogy mit gondol? Hát hagy gondolja, neked attól rosszabb lesz? Nem.

2015. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd meg neki,hogy Orvoslom a problémát,és azzal a mozdulattal tiltsd le.Így nem tudja nézegetni a képeidet,meg nem tud írogatni.Én is ezt tettem mert szinte heti rendszerességgel kaptam az ex-től levelet.
2015. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nos van egy fénykép,amin hasonlóan kilátszik a melle"


Úgy látszik nem fér meg két csöcsmutogató egy (tej)csárdában...

2015. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!