Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyertetek pénzt, adnátok...

Ha nyertetek pénzt, adnátok azoknak a családtagjaitoknak?

Figyelt kérdés

Akikkel nem beszéltek, nem tartjátok a kapcsolatot, gondolok most itt például apám testvérére, és annak családjára, tehát az unokatesóimra akik 20-30 évesek.


Mert nyertem 1,5 hete pár tízmillió forintot, és nem szívesen osztanám meg velük, csak azokkal a családtagjaimmal akikkel szoros kapcsolatot ápolok, és már meg is osztottam velük. Ők meg egész évben le sem szarnak. Szerintettek ez korrekt?


2015. jan. 19. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék nekik! Annak küldenék belőle, akitől jó tanácsot kaptam:-)
2015. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék nekik. Pár tízmillióból valószínűleg még a közelebbi családtagoknak sem tudnék sokat, max néhány százezret, hogy legyenek tartalékaik. Lenne hova tenni azt a pénzt. Százmillióknál is figyelembe venném, kivel milyen volt a kapcsolatom, ameddig nem volt pénzem. Nem a vér számít, hanem az ember.
2015. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Lekötném és többé nem dolgoznék.
2015. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Par 10 M nem akkora osszeg hogy elosztogasd.

En max kiirnam a FB-ra hogy bajban vagyok es szuksegem lenne par tizezer forintra elsejeig. Aki jelezne hogy ad annak adnek a nyeremenybol.

2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár tízmilliót nyernék, szerintem senkinek se adnék. Nem olyan sok pénz az.


Ha megnyerném a 2 milliárdos lottónyereményt, akkor biztos adnék az unokatestvéreimnek is, azoknak is, akikkel ritkán találkozom, ha egyáltalán. Akkor legalább le van tudva, és nem kell később a kunyizással foglalkozni.

2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sem sok. Pontosan 40 millióról van szó. Ha veszek belőle egy normálisabb házat, egy kocsit, el is fogy...
2015. jan. 19. 19:09
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

" Lekötném és többé nem dolgoznék."


Pár tízmillió forint kamataiból nem tudsz megélni.

2015. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet, akkor vennék Pesten két jobb lakást és havi százért kiadnám egyenként. Abból már lehet élni.
2015. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne osztogasd minden huszonakárhyányadik rokonnak! Ne is szólj a szüleiden kívül senkinek erről.

Vegyél magadnak egy szép lakást, rendezd be, egy autót, vegyél ki szabadságot, utazgass pár hetet, Hawaii-on mostanában nagyon jó az időjárás.

Min nyertél egyébként? Valami szerencsejáték?

2015. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, külföldi lottón.
2015. jan. 19. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!