Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le végre a...

Hogy szoktassam le végre a férjemet arról hogy este ha hazaér, ne menjen végig az egész lakáson bakancsban? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 21:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12%

Mást és máshol nem kell takarítanod... nem hiszem h belehalnál h összesöpörd.


Nem mondom h ez normális h ezt csinálja de mivel amúgy nem kell takarítanod nem nagy dolog.

Na engem lehet lepontozni :)

2015. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Este 9 mire hazaér, jó esetben. Terhes vagyok. Nem halok bele a takarításba de nagyon nincs hozzá kedvem olyankor.
2015. jan. 19. 06:45
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

Neki sincs kedve este 9-kor menni haza, de a takarítónő órabérét meg kell keresni.

Neked túl jó dolgod van, nem akarsz minimális dolgot sem csinálni, ő meg egy bunkó, aki nem képes az ajtónál levetni a cipőt.

2015. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

Beállsz elé az ajtóba, köszönsz neki, adsz egy puszit, és megkéred, hogy vegye le a cipőjét.

És ezt minden nap.

2015. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
67%
Teszel egy széket a bejárati ajtó mellé, mikor hazaér megkéred üljön le, te meg leveted a cipőjét. /a lábát is megcsókolhatod, mert olyan férjed van, hogy -otthon vagy- és mégis tarthatsz takarítónőt.
2015. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%
Kérdd meg, hogy mondjon fel a munkahelyén. Ha nem fogjátok tudni fizetni a takarítónőt, biztos abbahagyja. Vagy max. feltakarítod te. Nem olyan nehéz terhesen sem, de még akár törött karral sem felsöpörni egy 3 méteres csíkot.
2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Besz@rok, napok ota nem lattam 100%os valaszt:D
2015. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Vállalkozó amúgy. De igen, megterhelő 5 gyerek mellett, terhesen, nagy pocakkal. Elfáradok estére. Mindent én intézek, mert dolgozik.
2015. jan. 19. 19:05
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Na hallod, ha a mai világban eltartott 5 gyereket meg téged, fel is nyalhatnád utána a sarat.
2015. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Eltartjuk, ne haragudj! A vállalkozással kapcsolatos minden ügyet én intézek, rohangálok egész nap, ebédet viszek neki, az a heti 4*4 óra míg segítségem van nem túl sok ám!! Totál egyedül mindent, nem tud besegiteni semmibe mert nincs itthon!!! A cipőt így is-úgy is le kell vetni, niért nem teszi 10 perccel hamarabb?? Erre kértem volna ötleteket, nem az anyagi helyzetünkön kellene csámcsogni!! Annak is megvan az ára!!
2015. jan. 19. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!