Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le végre a...

Hogy szoktassam le végre a férjemet arról hogy este ha hazaér, ne menjen végig az egész lakáson bakancsban? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 21:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki.
2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Mondtad már neki??
2015. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
De tenyleg, csak a kommunikacio segit az ilyesmin. Beszelj vele, mondd el, hogy teged ez zavar mert Te vagy aki takaritja, viszont az o edreke is, hogy tiszta legyen. Meg kellene ertenie.
2015. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Állj az ajtóban serpenyővel vagy sodrófával!


Mit gondolsz, mégis hogyan? A kommunikáció csodákra képes. Ha mégsem, akkor takarítson ő.

2015. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%
gyújtsd fel a lábbelit
2015. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
37%

Én is így vagyok, csak nekem az édesapám csinálja ugyanezt. Kandallónk van, fát hord be, ki-be járkál, de a különbség az, hogy én már beszéltem vele erről, hogy húzza le a cipőt, ha bejön. Sáros bakanccsal simán bejön a szobámba, ha valami eszébe jut, rá a szőnyegre, nem lényeg, hogy utána ilyen téren nem győzök takarítani - porszívózni, felmosni. A szőnyegemet is csak porszívózom, mert hiába tisztítottam ki, rá egy napra ugyanúgy sáros cipővel rálépett és megint annyi volt szegény szőnyegnek, a sírhatnék kapott el akkor. Eleinte én is kiakadtam rajta, de mára már csak sóhajtok egyet és megyek takarítani, mert nálunk a beszélgetés erről nem használt :(


De igen, próbálj meg vele beszélni :) hátha nálatok beválik :)

2015. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hogyne mondtam volna!!! Sokféleképpen próbálkoztam már! Heti 4 nap jár egy takarítónő hozzánk. De szerintem ez nem mentség!
2015. jan. 18. 21:29
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

1. Kezdetben fárasztó, de megérheti két-három alkalom után. Tegyél ki egy nagy lábtörlőt vagy felmosórongyot oda ahova belép , és mellé a papucsát. Vagy ha hallod hogy nyílik az ajtó mondd neki hogy az új belső lábtörlőn kell levenni a cipőtöket és kedvesen vidd oda neki a papucsát.


2. Hova szokott végigmenni a lakáson? A fürdőszobáig? A nappaliig? Teríts újságpapírokat rendszeresen addig a helységig le ahova végig szokott menni. Zavarni fogja az újságpapíros ötleted, ezért néhány alkalom után inkább leveszi a cipőt.

2015. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Add a kezébe a seprűt meg a felmosót, hogy takarítsa fel azonnal.
2015. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ki pontozza le a válaszokat?? És miért??? Akkor is megy a zöld kéz mindenkinek!!!!!
2015. jan. 18. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!