Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le végre a...

Hogy szoktassam le végre a férjemet arról hogy este ha hazaér, ne menjen végig az egész lakáson bakancsban? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 21:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
38%
Ha fáért vagy ilyesmiért járkál ki-be lehet hogy venni kellene neki egy olyan papucsot ami praktikus kiszaladni. Néha lehet látni ilyen belül bundás kívül műanyag papucsokat. Azt könnyen le tudja dobni az ajtóban.
2015. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ez az újságpapíros nagyon jó ötlet!!!! Köszi!! :)
2015. jan. 18. 21:32
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon ritka, hogy idővel megváltoznak, bizonyos szokások, normákat már az elején ki kell alakítani.

Egy komolyabb elbeszélgetés sokat segíthet, amikor nem csak úgy mondod neki, hanem leültök, és egy jó példán keresztül elmagyarázod neki, hogy ez neked milyen fontos. Biztos neki is van nagyon fontos dolog az életében, azt hozd fel neki, hogy mi lenne, ha az nem teljesülne.

Sok sikert!

2015. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem, a kazán nálunk a pincében van, a gyerekekhez jön be munka után, aztán megy is ki még tűzre rakni, stb.. Majd végigmegy a nappalin és a kanapénál leveszi a sáros bakancsot. Persze addigra a gyerekek megfürdetve, ők mezítláb szaladgálnak ugyanitt :(
2015. jan. 18. 21:35
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Ahányszor bejön cipővel, annyiszor dobnám ki a cipőjét az udvarra.

A takarítónőt nem hívnám, hanem megvárnám, amíg a férjem feltakarítja maga után a sarat.

2015. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%

Apunál, és tesómnál is az működött, hogy azzal a lendülettel a kezébe nyomta anyu a felmosőt, hogy ha összejartas, takarítsd...


Azóta jobban odafigyelnek, ah nem, akko egyszerűen szól, hogy ha nem becsülik a munkájat, csinaljak meg maguk utan..

2015. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
Hja, hogy a bejárónő úgyis feltakarít. Én biztos szabadságot adnék neki, aztán megnézném, apunak hogy tetszik a sár a nappaliban.
2015. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Nálunk néha, sárban odatesz egy rongyot az ajtóba, abba megtörli a lábát. Csak azt meg én utálom, rongy az előszobában... ráadásul a kutya el is viszi, úgyhogy ugyanott vagyok, mintha nem lenne a rongy. Én is várom a megoldásokat!
2015. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Gyerekeknek este koszos lesz a talpuk fürdés után, a szaladgálástól, reggel meg a zoknijuk készülődés közben. Hiába takarít fel a takarítónő másnap! Azután kell nekem, miután végre levetette!!
2015. jan. 18. 22:30
 20/31 anonim ***** válasza:
31%
amikor hazajön az a eőtérben közöném akár minden nap, hogy belépés csak cipő nélkül.
2015. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!