Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazasok, mikor jottetek ra,...

Hazasok, mikor jottetek ra, hogy o eletetek szerelme?

Figyelt kérdés
Tudtatok mar a megismerkedesetekkor, hogy passzoltok egymashoz, vagy ez az un. "jaras" kesobbi szakaszaba derult ki?
2015. jan. 15. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

később..

eleinte is nagyon passzoltunk, de nem igazán ismertem, kellett pár hónap, hogy megismerjük igazán a belső tulajdonságait is a másiknak…

de pl 1,5 év után már együtt laktunk, akkor már tudtam, hogy amikor eljön az ideje, akkor hozzámennék...

2015. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Mi rögtön tudtuk, már az elején annyira más volt vele minden, mint az előtte lévőkkel, hogy éreztem ez az amit keresetem.
2015. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Az elején csak egy gyors, bizonytalan érzés volt ez, ami átsuhant az agyamon :)

Fél év együttélés után feltámadt a remény, hogy igen, vele valóban menni fog.

Ahogy telnek az évek, ez az érzés (szerencsére) egyre erősödik. Mármint ezt főként az "életetek szerelme" részre értem,amit inkább úgy fogalmaznék meg, hogy együtt alkalmasak vagyunk a másik társa lenne sok-sok évig.

De a passzolás is ilyen persze, a közös hullámhossz nyilván rögtön felsejlik, de idővel derül csak ki, hogy mennyire közös valójában.

2015. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
*másik társa lenni
2015. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Később. Fokozatosan történt, az elején nem akartunk egymástól semmi komolyat, aztán lassan egymásba szerettünk.
2015. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Huhuuu...látom előlerűlt a sok bszatlan csirke, le van pontozva mindenki!

Fáj az igazság:D

2015. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso, ez nekem is szurja a szemem... Remelem, legalabb most boldogok, akik lepontoztak :-/
2015. jan. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!