Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék velük...

Hogyan beszélhetnék velük erről, ha tudom, hogy nem fogadnák olyan jól?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy 1 éve ismerjük egymást egy sráccal, de fél éve kezdtünk el rendszeresebben beszélgetni és találkozni. Szerencsére ugyanazon a helyen lakunk, nem olyan messze egymástól.

Most van pont egy hete, hogy összejöttünk, és holnap fog majd találkozni szüleimmel. Eddig még nem beszéltem róla, mert nagyon valószínű, hogy nem fogják kedvelni, mivel német, és szüleim elég ítélkezőek tudnak lenni, ha más nemzetiségű emberről van szó. Másrészt február végén mennék ki vele Németországba pár napra. persze ezt csak akkor, ha ők is beleegyeznek, ami nem lesz olyan könnyű.

Egyébként az ő családja már tud rólam, és ők szerencsére elfogadnak engem.


18/L


2015. jan. 14. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves vagy.. nőjj már fel ember..
2015. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem fogják kedvelni, mivel német"


Mármint német német? Fehér, kaukázusi árja? Tehát nem valami bevándorló török, arab vagy paki?

Mert akkor nem látom be, hogy mi a fene bajuk lehetne vele.

2015. jan. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Janka néni ***** válasza:

Hát, ha azért nem fogják kedvelni, mert német (vagy sváb), akkor ne foglalkozz velük! Ismerjék meg, aztán is utálhatják, akár azért is még akkor is mert német.

Leány, az istenért, 18 éves vagy! Mi az, hogy beleegyeznek az utazásodba? Ők anyagilag hozzá kell járuljanak, mert akkor oké, hogy bele kell egyezniük. De egyébként?

kezd el önállóbban élni az életedet, mert így csak feleslegesen veted magad mindig két kő közé.

2015. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!