Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szüleim rosszul fogadnák?

Lehet szüleim rosszul fogadnák?

Figyelt kérdés

1 hónapja jöttem össze egy olasz sráccal, és jövőhéten jönni fog hozzám. A szüleim nem tudnak róla, sem arról hogy jönni fog.


17/L


2014. okt. 1. 09:35
 1/8 Youknowwho ***** válasza:
100%
Azért illene elmondani nekik előtte nem gondolod? És te amúgy találkoztál már vele? Biztos jó ötlet?
2014. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy betoppanna valami idegen egy hétre (gondolom nem csak délutánra nézne be), akkor biztosan rosszul fogadnák.
2014. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért csak kéne szólni a szüleidnek, hogy megy hozzátok valaki, aki még köszönni sem fog tudni apádnak.
2014. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 1-2 órát áthívhatod, az egy dolog, de ugye nem nálatok fog lakni addig?
2014. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szülőként eléggé lesnék, ha egy vadidegen pasi állítana be a lányomhoz, se szó, se beszéd, és olaszul kezd el darálni... azért annyi tiszteletet adj már meg a szüleidnek, hogy az otthonotokba olyan embert hívsz el, akinek a létezéséről legalább tudnak!
2014. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló (csak épp orosz sráccal), de a szüleim tudtak róla. Nem lakott nálunk, intézett magának hotelt, viszont bemutattam anyuéknak.

Most anyuék várnak minket haza karácsonyra :)


Jobban tennéd, ha szólnál nekik, valamint intézz neki szállást, kétlem, hogy belemennek a szüleid, hogy a szobádban lakjon.


20l

2014. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Avasd be a szüleidet. Az a legjobb neked is, meg a legkorrektebb velük szemben is, ha mindig mindent megbeszéltek. Hosszú távon te jársz jobban.

Szerintem segíts neki szállást keresni, elsőnek ne nálatok lakjon, mert ez még korai lenne. Majd ha komolyodik a dolog, akkor igen.

2014. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ooooo,Szerintem mindenképp mondd el a szüleidnek,hogy jön!Már azt is el kellett volna mondanod,mikor egy hónappal ezelőtt összejöttetek!

Illetve én is úgy gondolom,hogy a látogatása során nem nálatok kell,hogy aludjon,mert hiába egy hónapja jöttetek össze,mégis csak egy vadidegen.

Hát nem tudom,hogy hogy fogják fogadni a szüleid,mert nyilván annak is oka van,hogy eddig nem mondtad el.

Esetleg meg kellene beszélni a sráccal,hogy ne jöjjön még.Majd ha beadagoltad a szüleidnek,hogy vele vagy,meg stb,szintem akkor is ráér az idelátogatása.

Bár én elég fiatalos gondolkodású vagyok meg minden,de szeintem ez túl korai dolog:-)

2014. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!