Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megkért, hogy ne menjek...

Párom megkért, hogy ne menjek a szüleihez mikor ő, majd csak másnap. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, hétvégente általában a szüleihez megyünk mert elég közel laknak. Viszont most találkozik egy nagyon jó barátjával, aki egyébkét lány, és megkért, hogy inkább vasárnap menjek. Mert ha én is ott vagyok, úgy nem tudna úgy kitárulkozni a lány mint ahogy szeretne. Ezt még meg is értem, de attól én miért nem lehetek náluk? Elmegy pár órára, hazajön és együtt leszünk. Mi a véleményetek? 27/N
2015. jan. 10. 20:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondanám hogy a bizalom nagyon fontos, és bárki szabadon elmehet a barátjával csacsogni, de ez gyanús. Ha úgysem a házban vannak, akkor te semmiképpen nem zavarhatnád őket a kitárulkozásban. De felmerül a (már feltett) kérdés hogy amikor visszajönnek, mit fognak csinálni? Ott alszik a lány vele? Ebben az esetben érthető lenne hogy nem akarja, hogy ott legyél amikor visszajönnek. Piros zászlós eset.
2015. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az anyósod nem kedvel?
2015. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%

hát nekem van jopar baratom, és ha szeretnék tényleg megnyilni elötte, beszélni vele, akkor nem szeretnem h a baratnőm ott legyen, mert akkor abszolut nem tudunk ugy beszélgetni.

Valld be te ugy beszélsz a legjobb baratnőd elött, ha ott a pasid, mintha nincs?! NEM! na lataod ezert.

nem kell egyböl arra gondolni h biztos jol megdöngeti, istenem...

2015. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

baratnőt (értsd lány barat) akartam irni*


meg gondolom azert, h ne hivogasd 5 percenkent h hol vagy mar, micsinaltok?

2015. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!