Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megkért, hogy ne menjek...

Párom megkért, hogy ne menjek a szüleihez mikor ő, majd csak másnap. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, hétvégente általában a szüleihez megyünk mert elég közel laknak. Viszont most találkozik egy nagyon jó barátjával, aki egyébkét lány, és megkért, hogy inkább vasárnap menjek. Mert ha én is ott vagyok, úgy nem tudna úgy kitárulkozni a lány mint ahogy szeretne. Ezt még meg is értem, de attól én miért nem lehetek náluk? Elmegy pár órára, hazajön és együtt leszünk. Mi a véleményetek? 27/N
2015. jan. 10. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Mi van? Ez egyáltalán nem normális. Szégyell a lány előtt téged vagy titkolni akarja, hogy van barátnője vagy mi?

Na, meg miért a szüleinél találkozik vele? Miért nem ahol együtt éltek?

2015. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert a szülei városában (ahol ő is lakott korábban) lakik a lány. Nem a házban találkozik vele, elmennek valahova.
2015. jan. 10. 20:39
 3/24 anonim válasza:
80%
Az,hogy ez nálam kizárt dolog lenne!Kiverném a balhét!Fordított helyzetben,ő hogy reagálna?És ha te is szeretnéd megismerni a lányt,mint párod nagyon jó barátját?Miért ne lehetnél ott?!Sajnállak nagyon!jó szándékból írom!
2015. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
12%
Csúnyâcska lány vagy, igaz?
2015. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A lánnyal már ezerszer találkoztam.
2015. jan. 10. 20:40
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

"Mert ha én is ott vagyok, úgy nem tudna úgy kitárulkozni a lány mint ahogy szeretne."


Nagyon érthető és világos beszéd. Legalább nem kertel a párod!

2015. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Adnék én olyan kitárulkozást, hogy a fal adja a másikat.

Kizártnak tartom, hogy én ebbe belemennék, kivágnám ezt a pasast mint macskát. NEM NORMÁLIS.

2015. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ójaj. Készülj a legrosszabbra, mert valószínűleg az a lány nagyon-nagyon-nagyon közeli jó barátja. Ha érted.
2015. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
És hol alszik szombaton a párod?
2015. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon fura, és elég sértő. Mintha szégyellne.
2015. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!