Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megkért, hogy ne menjek...

Párom megkért, hogy ne menjek a szüleihez mikor ő, majd csak másnap. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, hétvégente általában a szüleihez megyünk mert elég közel laknak. Viszont most találkozik egy nagyon jó barátjával, aki egyébkét lány, és megkért, hogy inkább vasárnap menjek. Mert ha én is ott vagyok, úgy nem tudna úgy kitárulkozni a lány mint ahogy szeretne. Ezt még meg is értem, de attól én miért nem lehetek náluk? Elmegy pár órára, hazajön és együtt leszünk. Mi a véleményetek? 27/N
2015. jan. 10. 20:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem szégyelli! Csak nem tudna a lány kitárulkozni:-)))
2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzuk. A lánnyal 10 éve barátok, soha semmi nem volt köztük. Úgy havonta-két havonta találkoznak egy-másfél órára. Amikor vannak közös bulik akkor én is ott vagyok, és a lány is. De ha ketten találkoznak akkor én nem vagyok ott, mert én sem hívom a párom ha éppen nagy ritkán tudok a barátaimmal találkozni. Előtte nem mondanák el a dolgaikat és persze én sem a vele kapcsolatosokat. Szóval nem ezzel a részével van bajom. Hanem hogy azt mondta hogy csak másnap menjek hozzájuk mert felesleges ha ő úgysem lesz otthon csak este. Mert szerintem én simán el tudtam volna lenni otthon egyedül is amíg ő haza ér. Egyébként otthon alszik, én lennék az első akinek a szülei szólnának ha nem így lenne.
2015. jan. 10. 20:51
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, még hogy soha semmi nem volt köztük? Bár ezt ismerem. Ruha meg levegő sem.
2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan már. Én is elmegyek a barátaimmal, ha arról van szó. De, baráti társaság! Többen, nem csak egy pasival. Téged valamiért megtart a srác maga mellett, de az a lány bizony kell neki havonta vagy kéthavonta. Szerinted hova mennek? Szerintem egy motelba. Az a lány a szeretője, ennyi és te még évek óta aszisztálsz is nekik.
2015. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Direkt nem akartam erre a kérdésre válaszolni, de ha már ketten kérdeztétek válaszolok. De akkor ezek után ne engem gondoljatok beképzeltnek!! Annyit mondok, hogy a lánynak öt éve nincs barátja, engem pedig az új munkahelyemen négy férfi hívott el randira, és hozzáteszem, nem rég kerültem oda... Válaszoltam, ezt a részét be is fejezhetjük.
2015. jan. 10. 20:57
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Hm.. sokan szeretnék bizonyítottnak látni, hogy minden férfi-női barátság igazából szeretői kapcsolat.. biztos őket már átvágták ezzel a szöveggel. A barátsággal nincs baj, sőt, mivel nem te vagy a lány bizalmas barátja, az is érthető, hogy előtted nem fog a személyesebb dolgairól beszélni. Sőt, a párod sem fog neki. Nincs szükség harmadik kerékre. Azt nem értem, miért emelted ki, hogy lány, ha kizárod a megcsalás lehetőségét?

Az egyetlen kérdés, miért gondolja a párod, hogy neked kellemesebb otthon tölteni egyedül az éjszakát, mint később utazni a szüleihez, vagy pedig vele együtt menni, de ott várni a szüleivel az érkezését. Közölted vele, hogy te inkább mégis mennél este? Ellenkezett?

2015. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

"Mert ha én is ott vagyok, úgy nem tudna úgy kitárulkozni a lány"

"engem pedig az új munkahelyemen négy férfi hívott el randira"


Itt a megoldás!

Te azalatt találkozzál a négy pasassal, amíg a párodnak "kitárulkozik" a barátnője!

:)

2015. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es (mert egyedül te adtál értelmes választ): Igen mondtam neki amit itt is leírtam, és utána ezerszer kért, hogy menjek vele ha nekem így jó, csak ő ezt kellemetlennek gondolta volna ezt a részemről, hogy otthon hagy. De így ezek után már nem volt kedvem menni.
2015. jan. 10. 22:30
 19/24 anonim ***** válasza:
30%
Itt minden pasi meg nő mekkora ordas nagy qrva, hogy rögtön megbaaszná az első ellenkező neműt, akivel egy óránál több időt eltölt.
2015. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Én elmennék így is. Mondd neki, hogy nem fogsz unatkozni addig sem, majd a szüleivel beszélgetsz vagy vmi.
2015. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!