Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedüllét, van kiút?

Egyedüllét, van kiút?

Figyelt kérdés
Sose voltam egy társaságkedvelő ember, de mára 25 évesen oda jutottam hogy senkim nincsen. Egyedül élek, volt párom 4 hónapja költözött el, szüleim nincsenek (vagyis apukám él de nem akarja tartani a kapcsolatot velem), a munkahelyemen egyedül vagyok egy irodában. Így a napi komunikációm abból áll, hogy beszélek a főnökkel, ha szükséges és ennyi az egész... Közvetlen kollégáim között nincsenek fiatalok. Van egy nagynéném aki már elég idős, közel lakunk, szoktunk beszélgetni de tényleg ennyi. Nem tudom, hogy meddig fog ez így menni, amúgy is egy stresszelős tipus vagyok, pánikbeteg, szorongós, stb és folyton csak a saját gondolataimmal vagyok, félek csak rosszabb lesz... itthon filmet nézek vagy könyvet olvasok, de nagyon unalmas így és nem tudom mi a kiút ebből. Teljesen elszoktam a komunikációtól, félek már ha bárkihez is beszélnem kell. Barátaim nincsenek már rég óta. Segítsetek mit kéne tennem?

2015. jan. 7. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, munka után, délután, jól leköti az idődet és közben emberek között vagy. Nem mellékesen hasznos is. Vagy menj el edzeni valahova, aerobik, zumba, valami, ami érdekel.
2015. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2015. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta már jobb lett a helyzet? Budapesti vagy?
2015. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!