Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaállhat még a régi...

Visszaállhat még a régi kapcsolat köztünk?

Figyelt kérdés
A párommal tavaly nyár elején találkoztunk és van egy pár hónapos kisbabánk. Igen, tudom, gyorsan történtek a dolgok, de egyáltalán nem bánom. Az első perctől egy hullámhosszon voltunk. Pár hete viszont olyan "rossz" a közelében lenni, mikor hazajön. Szeretem és jól esik átölelni, összebújni este, de mikor haza ér a munkából, egyszerűen idegesebb leszek, ingerült és rajta vezetem le a feszültséget, ami igazán nincs is. A kisfiúnk jó baba, csupán a folytonos együttlétet igényli, talán ez merít le picit. Alig várom, hogy egy picikét egyedül lehessek (pl.:nyugiban elmehessek az illemhelyre). Ideges leszek, ha a párom pl máshova kapcsolja a tv-t, mikor végre nekem is lenne ha nem több, de 5 percem bámulni azt, amit szeretnék. Nem kiabálok és veszekedek, de látszik rajtam az "ideg" és mindig szóváltásba keveredünk. Kezd napi szintűvé válni a dolog és nem szeretném, hogy hosszútávon ilyen miatt megromoljon a kapcsolatunk. Van más anyuka is, aki így viselkedik? Csak rajtam múlik, hogy ez változzon?
2015. jan. 2. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
A kötözködők kedvéért 2013 nyár elején találkoztunk. Bár a történet lényegét nem befolyásolja.
2015. jan. 2. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én apuka vagyok, de azt mondom ezen ketten tudtok változtatni. Jogos az ember igénye egy kis magányra. Tudom gyerek mellett ez nem könnyű. Bízd a kicsit a párodra és menj, kapcsolódj ki. Szórakozz, barátnőzz. Vagy amihez kedved van. Sok sikert.
2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

még dolgoznak a hormonok attól lehetsz feszültebb,

sokat segithet a magnezium, halolaj, citromfű tea, minél több mozgás

2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez még nem a világvége, ezen majdnem minden anyuka átmegy egyszer:)


Ülj le a férjeddel és mondd el neki ezt így, őszintén, ahogy leírtad. Hogy nincs vele probléma, nincs vele gondod, csak az egész napos babázás után egy kis egyedüllétre vágysz.


Megegyezhetnétek mondjuk, hogy amikor hazaér, akkor átveszi tőled a picit, és legalább egy órát csak magaddal foglalkozhatsz - egy jó fürdő, egy rész a kedvenc sorozatodból, stb., és utána az idegeid is helyreállnak.

2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eléggé ostorozom magam a viselkedésemért, köszönöm a megértést! :)
2015. jan. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!