Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek a keresztanyukája?

Lehetek a keresztanyukája?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő, sőt még vallásos sem, meg sem vagyok keresztelve, viszont szívesen elvállalnám a feladatot a feleségem bátyjának (hívő katolikusok) a kislányánál.

2015. jan. 1. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg kell keresztelkednek,mert anélkül sajnos nem engedik.
2015. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

"Lehetek a keresztanyukája?" "feleségem bátyjának (hívő katolikusok) a kislányánál."


Hogy is van ez???

2015. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Értem. Nő vagy és van feleséged. Végül is a mai világban.........................
2015. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Hupsz... Köszi amúgy
2015. jan. 1. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Így, hogy nőként feleséged van, a gyerek szülei meg katolikusok, szerintem nem. :D
2015. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért is lettem lepontozva?Az,hogy keresztszülő legyen valaki,ez alap feltétel.
2015. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként NEM lehetsz keresztanya.
2015. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megkeresztelkedned, ahhoz h keresztszulo legyél. egyetlen egy dolgot kérdeznek majd a szuloktol az pedig az, hogy be van e fizetve az egyházi ado... 2 helyen kérdeztem meg a keresztelés menetét, senkit nem érdekelt, hogy meg van e keresztelve a léeendo keresztszulo. végul Hmvásárhelyen kereszteltuk a fiamat, egyik keresztszulo sem volt megkeresztelve.
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam. Nem vagyok megkeresztelve, nem volt egyházi esküvőm, nem hiszek istenben. Egerszalókon mégis keresztszülő lettem. A katolikus pap nem csinált belőle problémát.
2015. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hahaha, biztos sok volt a pezsgő szilveszterkor:)))nem baj, megértelek:)
2015. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!