Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek még olyan mint előtte?

Lehetek még olyan mint előtte?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve arra mentem haza, hogy kilakoltatnak. Anyáék tudták volna fizetni a lakást csak nem tették, gondolták ez csak móka, a bank ingyen ad hitelt és nem kell törleszteni, lesz*rták kb az egészet. A leveleket fel sem bontották,stb.

Én nagyot csalódtam bennük! Amikor el kellett jönni nagyon erős voltam látszólag, még én vigasztaltam anyukámat, de akkor valahogy megtörtem(amit csak én tudok, nem akarom, hogy lássák). Most egy albérletben lakunk amire többet kell fizetni, mint amennyit a hitelre kellett volna. Olyan hü*yék, hogy ezt tették! Nem akarok rájuk haragudni, nem is teszem, de azért megmaradt az emlék. Egyre jobban bezárkózom. Sehol nem érzem azt, hogy otthon lennék,itt se és mamámnál sem. Szerintem akkor lennék jól, ha saját lakásom lenne, amit én tartok fenn. De ez még messze van, még csak gimnáziumba járok. Addig ez így lesz?

Azóta is történtek cifrábbnál cifrább dolgok, de nem is lényeg csak az, hogy olyan akarok lenni, mint előtte! De hogyan?


2014. júl. 10. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vannak események, amelyek egy életre nyomot hagynak az ember lelkén. Fel lehet dolgozni és a helyére lehet tenni, de ahogy telik az idő, úgy formálódik a szívünk, lelkünk, jellemünk. A tetteknek, akár a sajátjaink, akár másoké, de befolyásolják az életünket, következményei vannak. Néha kevesebb, néha több hatással vannak ránk és az életünkre, de vannak. Mindig. Ez egy tanulság az életről. Mennyi idős vagy?
2014. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszűnt a szüleidbe vetett bizalom, ami érthető is. Fel sem fogom, hogy lehet ilyen felelőtlenül viselkedni.

Ki kell bírnod, amíg velük laksz, nincs más megoldás. Próbálj minél előbb önállósodni.

2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemrég lettem 17
2014. júl. 10. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!