Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjünk apámmal?

Mit kezdjünk apámmal?

Figyelt kérdés
Mielőtt belevágnék, megemlíteném, hogy minden a problémámhoz kapcsolatos kérdést átolvastam. Na de térjünk a lényegre. Tehát a szokásos alkoholista az apám, nem hajlandó dolgozni, ha felhozzuk a témát, akkor megy a nagy veszekedés. Igen, rendőrök is jártak már nálunk, és nem, lusták voltak tenni valamit. Anyám dolgozik, egyedül tartja a el a családot. Elköltözni nem tudunk, mert anyámnak sok hitelt kell fizetni, többek közt a mostani házunkat is. Nem tudunk mit lépni, anyám többször is veszekedett vele emiatt. Apám hazudik is, elég sokszor, ha iszik, akkor főleg. Rokonok messze vannak. Elmenni szinte lehetetlen. Ittas állapotban beteszi a DVD lejátszóba a CD-jét, és hallgatja teljes hangerőn a fülhallgatóján, vagy leül a számítógép elé(ami egyébként az én szobámban van), és pókerezik. Ha nemet mondunk, akkor el kezd "hisztizni". Ha elküldenénk, akkor meg félek, hogy visszajönne. Igen, anyám próbálkozott a válóperrel is, de ugye nem sikerült. Vajon miért nem... Mit lehet még tenni? 14/F
2014. dec. 31. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha anyukád nem fizetné a hitelt, hanem abból a pénzből kivennétek egy lakást? A házat vinné a bank, csak jó kérdés, hogy mennyit kapnának érte, nektek valószínűleg nem érné meg. Nem vagyok jogász, úgyhogy nem tudom, milyen problémák merülhetnek még fel, csak egy ötlet volt.
2014. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sikerült? Olyan nincs, hogy nem sikerül, csak akarnia kell anyukádnak. Ha az egyik válni akar, akkor az válás. Te nem tudod megoldani, anyukád a felnőtt. Semmilyen más megoldás nincs.
2014. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem sikerült, mert nem akarta, hogy apa nélkül nőjünk fel, de mostmár mindenki meg akar tőle szabadulni. Csak ő ezt nem tudja, hogy nem akarjuk már vele az életet.
2014. dec. 31. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor újra be kell adni a válókeresetet.
2014. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki vette fel a hiteleket? Ha anyád, akkor nem tudtok vele megélni.
2020. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!