Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok együtt élni a...

Nem tudok együtt élni a nevelő apámmal. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Anya pár éve jött össze vele most velünk lakik. KB. 10 ÉVE. Én eddig máshol éltem, de most hazaköltöztem és nem tudom elviselni. Folyton feszültséget csinál, beleszól mások dolgába. Anya nem csinál semmit, pedig beszéltem vele. Mi lenne a jó megoldás?

2014. máj. 17. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtanulsz alkalmazkodni.
2014. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
85%
Ismét elköltözöl. Ő ott lakik 10 éve te meg csak úgy odacsöppentél. Ez gondolom neki sem tetszik azért cseszeget.
2014. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

"Te csak úgy odacsöppentél"

Ő a lánya! :O

2014. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Alkalmazkodsz, vagy koltozol.

Ha anyadnak ez a ferfi jo, nincs jogod kiturni ot onnnan. Hisz te ugyis el fogsz menni egy nap.

2014. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

"Te csak ugy odacsoppentel"

Hat azert ez nem igy mukodik. A gyereknek tobb joga van abban a hazban lenni,mint a pasinak!

Mond meg anyadnak,hogy csinaljon valamit.

Amugy meg koltozz el. De elotte jol oszd ki neveloapadat!

2014. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg anyukádnak jó addig nem tudsz semmit tenni és nem is szabad. Vagy elfogadod ahogy ők élnek vagy elköltözöl.
2014. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az mert anyának sem jó mert őt is piszkájla de valami miatt nagyon ragaszkodik hozzá.
2014. máj. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!