Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell itt kiosztani...

Miert kell itt kiosztani mindenkit ebben a kategoriaban?

Figyelt kérdés

Feltesz valaki itt egy kerdest es ti szinte sosem ugy valaszoltok hogy rendesen vegig gondoljatok a helytetet vagy a kerdezo reszerol a szituaciot hanem sokan olyan szinten rossz maju,goromba,felsobbrenduseg erzessel teli valaszokat irnak hogy a pofam leszakad.

Itt ezen az oldalon mindig a kerdezo a rossz,akarmilyen kerdest tesz fel.

De miert? Miert kell a masik napjat a ti gorombasagotokkal tonkretenni? Nem olyan nehez belelatni a kerdesekbe...

Persze vannak pofatlan kerdezok es helyzetek is,de a legtobb kerdes feltevojenek ha normalisan atgindoljuk a kerdessel kapcsolatban teljesen igaza van es ti bunkon kiosztjatok...Ezt miert kell??

Akinek nem inge nem veszi magara de orulnek ha ezt igy elmagyarazna valaki ...

18/L


2014. dec. 27. 19:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem vicces..:) nem az hogy nem ertjuk :))

Amugy az is furcsa nekem hogy par mondatot ir pl valaki magarol es akkor olyan messzemeno kovetkezteteseket vonnak le az emberrol hogy neha ugyerzem mintha gyilkolt volna az illeto..ugy elmondjak mindennek..

Felelmetes azert ez a gonoszsag szerintem es egyaltalan nem vicces hogy manapsag ilyenek az emberek..:/

2014. dec. 27. 19:33
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Ha akarod, privátban leírom neked, miért van ez így.
2014. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

ma 19:19

Szerintem a feleségednek írt üzenetek a fasorban sincsenek ahhoz képes, amiket én szoktam kapni, miután leosztom a felcsuti Ramszeszt, meg a bégető birkáit.

Voltam én már náci, mocskos kommunista, égetnivaló kapitalista, homofób, hungarofób, nagymagyar, ruszkipárti, Obama pincsije, rasszista, egyszer még trappista is.

2014. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Feri bátyám


Akartak már téged vagonokban elszállítani bizonyos kamrákba?

2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Vagonokban még nem, de arra már buzdítottak, hogy elégítsem ki a névrokonomat orálisan, sőt, többen kérték, hogy tegyem bele Vona Gáborba azt, ami velem egyidős.

Érzékeny a GYK tábor, ha politikáról van szó. A Vezért szidni pedig felér egy karaktergyilkossággal.

2014. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Feri bátyám kaptál te "lány korodban" is:-)
2014. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én már nem teszek fel egy jó ideje kérdést. Nincs értelme. Amikor feltettem egy kérdést legutóbb, egyből kiosztottak, hogy takarodjak el dolgozni, és adjam haza a keresetem a szüleimnek. Meg legyek hálás , hogy megszültek, fizessen nekik vissza. Holott ez a pénzkérdés egyátalán nem tartozott a kérdéshez.

Én válaszolgatni szoktam, a tőlem telhető legjobban. Sokszor látom, hogy leszavazzák a válaszom. Én mindig azt mondom, hogy ez itt nem a tudomány kategória, ahol lehet írni butaságot, ami nem úgy van. Ott megérteném a leszavazást, ha olyanokat írnék, hogy az emberi vörösvérsejnek sejtmagja van. pl

De itt, ahol a kérdezők a véleményünket, segítségünket kérik , fel nem tudom fogni, miért kell leszavazni más véleményét..

De azért vannak normális emberek is itt az oldalon, csak úgy látom kisebbségben :(

18l

2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát igen... ezt én is kérdezhettem volna! Hányszor írnak olyat, h "sajnálom a gyereked", "ilyen embernek gyereket?!" "milyen undorító emberek vannak" stb... és mind egy sorból, mondatból messzemenő és végleges következtetést képesek levonni. Hihetetlen tudással rendelkeznek emberek itt...!!! Megnézném őket a való életben :-)
2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen en is..

Epp erre gondoltam hogy mi van akkor ha az ilyen kiosztos emberek epp a leg zarkozottabb barat es emberi kapcsolatok nelkuli emberek..

2014. dec. 27. 20:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az emberek a valós életben el vannak nyomva, vagy inkább hagyják magukat elnyomni, nem merik elmondani a véleményüket a másikról szemtől-szembe, épp ezért itt élik ki ilyen téren magukat. Itt aztán igazán kemények tudnak/mernek lenni, úgy gondolják, itt senki nem nyomja el őket, itt ők a legerősebb személyiségek.
2014. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!