Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor lepontoznak ebben a...

Amikor lepontoznak ebben a kategóriában (család), akkor nem érzed azt, hogy: húú, valamibe nagyon beletaláltam, ami igaz, de fáj sokaknak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 09:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2014. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2014. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt érzem, hogy sokan unatkoznak, és olvasás (pláne értelmezés) nélkül nyomkodnak... nem zavar. Az jobban zavar, amikor adó, tb témakörben meghazudtolnak, lepontoznak, hiába hozom a pontos jogszabályt. Zsakmai kérdést érzelmi alapon pirospacsizni elég nagy butaásgra vall.
2014. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
71%
Nem.
2014. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavar, ha lepontoznak de letojom! Többnyire olyank pontoznak le, akik utána kioktatnak, de a rengeteg helyesírási, szintaktikai, fogalmazási hiba miatt, a rövidítések miatt értelmezni sem lehet. (Pedig a szűk baráti köréből, egyszer már valaki értette.)
2014. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, aki a pontot nézi ezen az oldalon, az meg is érdmli.

Itt nem a válasz hasznosságát pontozzák, akkor is pontoznak, ha rossz hallaniuk egy sztorit, pl. nem tetszik nekik a jogszabály...vagy nem tudom...

2014. aug. 3. 10:20
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Engem az ilyen beképzelt, önnyalogató hozzáállás zavar, hogy juj biztos azért pontoztak le mert másoknak fáj az igazság. Persze, biztos, te vagy az Isten -.-"
2014. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Biztos, nem én vagyok, de sokat láttam...

De beképzeltségem nincs, sőt. Ha te ezt látod bele, az rólad árulkodik. :)

2014. aug. 3. 10:25
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha sokan lepontoznak, úgy érzem, sokan nem értenek velem egyet és kész. Vagy valamiért nem tetszett a válaszom, a stílusom, vagy valaki csak vaktában pontozgat.
2014. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Miért zavarna?

Nekem jogom van véleményt írni, nekik meg joguk van véleményezni a véleményem :)

2014. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!