Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell itt kiosztani...

Miert kell itt kiosztani mindenkit ebben a kategoriaban?

Figyelt kérdés

Feltesz valaki itt egy kerdest es ti szinte sosem ugy valaszoltok hogy rendesen vegig gondoljatok a helytetet vagy a kerdezo reszerol a szituaciot hanem sokan olyan szinten rossz maju,goromba,felsobbrenduseg erzessel teli valaszokat irnak hogy a pofam leszakad.

Itt ezen az oldalon mindig a kerdezo a rossz,akarmilyen kerdest tesz fel.

De miert? Miert kell a masik napjat a ti gorombasagotokkal tonkretenni? Nem olyan nehez belelatni a kerdesekbe...

Persze vannak pofatlan kerdezok es helyzetek is,de a legtobb kerdes feltevojenek ha normalisan atgindoljuk a kerdessel kapcsolatban teljesen igaza van es ti bunkon kiosztjatok...Ezt miert kell??

Akinek nem inge nem veszi magara de orulnek ha ezt igy elmagyarazna valaki ...

18/L


2014. dec. 27. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

nem csak ebben a kategóriában. ez egy ilyen oldal.

akiknek valami hiányzik az életéből az mind idejár és így kompenzálja ezt a hiányt.

2014. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint nem jártál még a többi kategóriában :) Ott sem túl jó a helyzet, nézd csak meg mi zajlik az állatok kategóriában.Egyébként én sem értem mire jó, hogy valaki túl okosnak hiszi magát, majd ő megmondja a tutit.
2014. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, aki nem tudja, tanítja.:) Ezért van olyan sok okos ebben a kategóriában, aki nem ért az élethez, inkább próbálja másnak megtanítani...
2014. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én akkor röhögöm el magamat, amikor valaki így kezdi a kérdését:

Azért ebben a kategóriában írok, mert itt értelmesebb emberek vannak:-)))

2014. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Kislány, barátságos kis teadélután, ami a Családi kapcsolatok kategóriában megy. Nézz át a Politikába, egész nap libsibolsizzuk meg nácizzuk egymást. 15 évesek szórnának atomot a ruszkikra / Amerikára / a szomszéd falura.
2014. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Látnád a feleségem milyen privátokat kap. Ha simán kiírnád a NET-re 3-4 év és nem felfüggesztve!
2014. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
üdv a gyakorikérdéseken
2014. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

"Elnézést, hogy ide írok, nem vagyunk házasok, de a többi kategóriában nem kaptam értelmes választ a kérdésemre, ezért írtam most ide."


Tessék, ugye megmondtam! Nem is kellett sokáig várni. Itt majd mennek az "értelmes" válaszok:-)))

2014. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
B... meg, kérdező, te teljesen hülye vagy! Hát hogy lehet ilyet kérdezni? Én nem is értem, milyen fiatalok vannak manapság. Nem szégyelled magad? Megérdemelnéd, hogy valaki jól felképeljen egy ilyen kérdésért!
2014. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
#9: Én a helyedben nem ironizálnék, itt a legtöbben nem értik a viccet...:D
2014. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!