Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hordanatok olyan ekszert,...

Hordanatok olyan ekszert, amit olyan embertol kaptatok, akit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Maga az ekszer nagyon szep es ertekes.
2014. dec. 26. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2014. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kerlek, irjatok meg, miert nem es miert igen :)
2014. dec. 26. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretem akitől kaptam, akkor rossz érzés lenne hordani, de szerencsére nem tudok olyan embert, akit nem szeretek és ajándékot kapnék tőle.
2014. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát szeresd meg, azt akitől kaptad!
2014. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha csak nem szeretem, attól még hordanám, ha olyan valaki, azt nem tudok elviselni, akkor nem.
2014. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Hordanám, mint a szél. Kit érdekel, kitől van? Ha tényleg szép a cucc, túlságosan hiú lennék ahhoz, hogy csak amiatt ne hordjam, mert nem bírom a tagot, akitől kaptam.
2014. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én önző és sekélyes ember vagyok; ha szép az ékszer, hordanám.

De az sem mindegy, miért nem szeretem az illetőt. Mindig udvariatlan viccei vannak, vagy elütötte a kutyámat, és nem állt meg? Mert ez utóbbi esetben nemhogy nem hordanám, de a tőle kapott nyaklánccal gyilkolnám meg.

2014. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hordanám. Tulajdonképpen nem is kapnék ilyen ékszert, az az igazság, mert már jóval korábban tisztáztam volna vele, hogy fölösleges nekem ilyet vennie.Még nem kerültem ilyen szituációba.
2014. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Olyan embertől ékszert nem kapok akit én nem szeretek.Ha pedig akkor adta amikor még szerettem,miért ne hordanám.Vagy elrakom emlékbe,hisz valaha szerettem,:)
2014. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!