Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos anyaként szégyellnem...

Családos anyaként szégyellnem kéne, hogy nem sütök-főzök az ünnepekre?

Figyelt kérdés

23-én dolgozunk, 24-én a férjemmel a bátyától kapott halászlevet esszük (ő szakács), a gyerekeknek pedig azt készítünk, amit kérnek: ez idén a palacsinta lesz. 24-én este anyósomnál vacsorázunk, 25-én párom nagybátyjánál leszünk, 26-28 az én családomat látogatjuk.


Mézeskalácsot és bejglit sütünk a gyerekekkel, de ennyi.


Emiatt nagyon szégyellnem kéne magam? Rossz feleségnek/családanyának gondoltok emiatt?


(Őszinte véleményeket kérek, nem megerősítést, tényleg érdekel mások véleménye)


2014. dec. 21. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha van kaja, akkor nem mindegy? Mondjuk tény, hogy nekem is a feleségem főztje ízlik a legjobban, és nem azért mert kiváló szakács, hanem mert szeretem, ha főz nekem. De ha nonstop dolgoztok, akkor mikor?
2014. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

3-as válaszoló: "kari fa"


Komolyan mondom, ettől égnek áll a hajam!!!!!!!!!!

2014. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
3-as. A kari fánk olyan mint a csöröge fánk? Van valami különbség a tésztájuk között?
2014. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben reménykedem,hogy egy szállodás ,teljes kiszolgálós Karácsonyt kapok ajándékba! Ehelyett dolgozhatom magam halálra itthon a konyhában!:(
2014. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Anyukám sem főz,mert az ünnepek alatt 24,25,26-án nem leszünk itthon,hanem családot látogatunk.Minden évben így van.Amúgy is rengeteg ennivalót csomagolnak nekünk és utána még kb. 4-5 napra elég.Sütit viszont viszünk mindenhová.Szóval nem nem kell szégyellned magad. :)Kellemes ünnepeket!:)
2014. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű: kérdezd meg a többieket.


Ha volna rá igény, hogy főzz és mégsem teszed, az gáz. De ha nincs, akkor nincs mit szégyellni sem.


(De ha ennyire zavar a dolog, mert mondjuk "azért egy kicsit mégis kellene főzni"... hát akkor főzz valami kicsit! Egy egyszerűbb süti, vagy ilyesmi. Szerintem.)

2014. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves családos anyuka!


Csatlakozom az előttem szólókhoz, miszerint felesleges a hűtőnek főzni. Azt egyetek, ami jól esik! Ha palacsintát, akkor azt. :) A gyerekeknek meghozza a hangulatát a mézeskalács meg a bejgli. Békés karácsonyt kívánok nektek!

2014. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, hiszen azt írtad, hogy sütsz: palacsintát, mézeskalácsot és bejglit.

Ha nem vagytok otthon, akkor minek kéne főzni????

2014. dec. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!