Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire komoly a szakítás?

Mennyire komoly a szakítás?

Figyelt kérdés
párommal lassan egy éve vagyunk együtt 3 hónapja együtt is élünk de sajnos elég sokat vitatoztunk a munkájából kifolyólag,sajnos sokszor késő este ér haza, nem fix munkaideje van, és ezt én sokszor nehezmenyeztem, amit ő hisztinek vett, pedig elismerte már hogy tudja hogy igazam van de ő ebből él neki alkalmakodni kell az ugyfelekhez. szabadidejében egyébként mindig velem van , vagy otthon vagy programot csinalunk de a legutóbbi " kiborulasomnal" elszakadt a cérna és közölte hogy költözzek el mert neki ebből elege van. Hozzateszem sokat nyelek neki mert nem egyszerű mellette az élet, de annyira makacs hogy nem látja be ha ő is hibás, vagy csak szökőévben egyszer. szerintetek mennyire gondolta komolyan hogy költözzek el?Óriási szerelemnek indult és egy több generációs családi házban élünk a cscsaládjával, mindenki nagyon szeret engem, az anyukája val sokat beszélgetek arról hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy ne legyen ennyi konfliktus.
2014. dec. 16. 10:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
gondolom jó, ha van pénz háznál, amiből meg tudtok élni...
2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Én is szakítanék veled!


Még 1 éve sem vagytok együtt, de már rinyálsz a munkája miatt.

Én is össze-vissza dolgozom, és ha ezt valaki nem fogadja el, akkor viszlát!


33N

2014. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az anyósom sokszor nekem ad igazat, persze nem kezd el papolni a fiának mert ahhoz már felnőtt férfi, és a párom úgyse enged senkinek sem beleszolast. Anyósom szerint ha valaki egy évekig tartó rossz kapcsolat után új párt választ, akkor mindig a második partner szenved mert a másik sokkal óvatosabb és öntörvényűbb lesz.Jelen esetben én vagyok a második partner és sokszor rosszul esik hogy ha megkerdezem mikor jön az a valasz hogy majd ha hazáért akkor otthon lesz.A párok sokszor mondanak dühből meggondolatlanul dolgokat... azért reménykedem megnyugszik ha alszik rá egyet.
2014. dec. 16. 10:50
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

"Az anyósom sokszor nekem ad igazat"


Akkor semmi gond. Majd az anyósod elvesz!

2014. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Passiflora ***** válasza:

"szerintetek mennyire gondolta komolyan hogy költözzek el?"


Én ilyet biztos, hogy csak akkor mondanék valakinek, ha komolyan is gondolnám.


Ettől függetlenül lehet, hogy a párod akkor az indulat hevében mondott ilyet, és utólag megbánta - de akkor ezt valószínűleg megbeszélte volna veled, amikor lehiggad.


Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor egyértelműen minél előbb költöznék egy ilyen felszólítás után, ha egyszer én élek más házában.


Ha meg adtok még egy esély magatoknak, akkor szerintem nem az anyukájával kéne beszélgetned a tennivalókról, hanem nektek kettőtöknek lenne érdemes beszélgetni egymással, és kideríteni, hogy tudtok-e, akartok-e alkalmazkodni egymáshoz, tudtok-e őszinték és megértőek lenni egymáshoz igazságtalan kritika és szemrehányás nélkül, és kölcsönösen elfogadható megoldást keresni a másik hibáztatása helyett.


Azt írtad: "szabadidejében egyébként mindig velem van"


Ha vagytok együtt eleget, vannak közös programjaitok, akkor szerintem érdemes lenne átgondolnod, hogy jogosan hibáztatod-e, ha a munkája jellegénél fogva későn ér haza.


Ha ilyenkor ahelyett, hogy kimutatnád, hogy örülsz, hogy végre hazaért, "kiborulsz" és szemrehányást teszel, azzal leginkább azt éred el, hogy ne legyen kedve hazamenni hozzád.


Nem tudnád magad valami hobbival, hasznos időtöltéssel elfoglalni esténként, és örülni annak, hogy máskor viszont együtt lehettek?

2014. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező te mit is csinálsz, míg a férjed dolgozik?
2014. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Már megint az anyós. Miért olyan fontos, mit gondol az anyós? Semmi köze kettőtökhöz. Azzal foglalkozz, hogy a pasid mit gondol! Ő pedig azt, hogy a háta közepére sem hiányzol, húzz el!
2014. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, az én Páromat is alig látom.. De tudom hogy imádja a munkáját, oké Ő sokat is keres nagyon, de cserébe keveset van velem, konferenciákra jár külföldre is rengeteget, sokszor alszom egyedül. De így ismertem meg, így szerettem meg, tudtam mire számítsak. Amúgy ezért IS szeretem, mert ennyire szenvedélyesen csinál valamit.

Ha Nektek régen is így volt akkor gondolkozz el, hogy mi változott veled/benned.

Legjobbakat!

2014. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este történt úgyhogy sok időnk nem volt megbeszélni ma én is késő estig dolgozom, és ilyenkor örülök mert nem azzal töltöm az estét hogy rá várok. Utána persze elkezdte mondani az ő álláspontját és ma reggel sem volt úgymondrideg, de át igazsághoz hozzatarhozzatartozik az is, hogy sokat hazudott már nekem azt illetőén hol van és mit csinál, úgyhogy nem ok nélkül alakult ki bennem ez. Sőt volt már hogy énakartam elmenni de nem engedte.
2014. dec. 16. 11:06
 20/28 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibákért, telefonról potyogok, egyébként nem a férjem, sőt ő pont most válik, de húzódik a valoper mert a nő asszonytartastol kezdve mindent követel. És mielőtt nekem esne valaki nem én szerettem el a nejetol, akkor már nem voltak együtt mikor megismertem és gyerek sincs.
2014. dec. 16. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!