Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire komoly a szakítás?

Mennyire komoly a szakítás?

Figyelt kérdés
párommal lassan egy éve vagyunk együtt 3 hónapja együtt is élünk de sajnos elég sokat vitatoztunk a munkájából kifolyólag,sajnos sokszor késő este ér haza, nem fix munkaideje van, és ezt én sokszor nehezmenyeztem, amit ő hisztinek vett, pedig elismerte már hogy tudja hogy igazam van de ő ebből él neki alkalmakodni kell az ugyfelekhez. szabadidejében egyébként mindig velem van , vagy otthon vagy programot csinalunk de a legutóbbi " kiborulasomnal" elszakadt a cérna és közölte hogy költözzek el mert neki ebből elege van. Hozzateszem sokat nyelek neki mert nem egyszerű mellette az élet, de annyira makacs hogy nem látja be ha ő is hibás, vagy csak szökőévben egyszer. szerintetek mennyire gondolta komolyan hogy költözzek el?Óriási szerelemnek indult és egy több generációs családi házban élünk a cscsaládjával, mindenki nagyon szeret engem, az anyukája val sokat beszélgetek arról hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy ne legyen ennyi konfliktus.
2014. dec. 16. 10:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem jókedvéből marad bent sokáig a munkahelyén ahol az ügyfelek is b*szogatják és haza érve még te is neki esel. Nekem se lenne sok kedvem egy ilyen nőhöz.
2014. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha engem valaki kidob, akkor elmegyek. Ez elég alapvető dolog. Nem fogok könyörögni senkinek, hogy had maradjak. Legyen már benned tartás, az ég szerelmére! Senkit nem érdekel, hogy szeret-e az anyukája és hogy mekkora a ház! Azt mondta: KÖLTÖZZ EL! Szerintem egyenes beszéd. N31
2014. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
a munkája miatt van ez,le kell nyelni mert így lesz pénz.Te magad írtad hogy ha viszont van szabadideje azt veled tölti.Szóval igen hisztis vagy.
2014. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
tapasztalatból: az a legrosszabb ha piszkálnak, nekem is folyton ezt csinálta a párom, már nem vagyunk együtt nagy részben emiatt
2014. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
azért azt hozza kell tennem hogy nem mindigmindig volt őszinte velem, mert előző kapcsolata egy olyan nővel volt aki mentálisan Igen csak beteg volt és teljesen tönkre tette őt is. volt olyan hogy azt mondta dolgozik közben moziban volt a haverjával, de mivel az rögzült bele hogy az exenek nem lehetett igazat mondani mert követte meg utána ment cirkuszolni ezért velem is ezt csinálja, és ez vezetett ahhoz hogy számon kkérjem ha sokáig kimarad....
2014. dec. 16. 10:24
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen elbeszéltek egymás mellett. Kommunikációs szakadék az egész. Vagy őszintén, tiszta lappal indítotok, beleértve azt is, hogy visszafogod ezt a sok ok nélküli rinyát, vagy hagyjátok abba az egészet, mert tényleg semmi értelme.
2014. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg komolyan gondolta, ha hazaér végre, akkor nyugalmat szeretne maga körül, nem pedig szemrehányást és vitát. Szóval költözz el.

Ezért is tartom jó ötletnek az együtt lakást, ilyenkor derülnek ki azok a dolgok, amik miatt nem működik egy kapcsolat.

2014. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Most akkor a munkajabol kifolyolag nem jon haza este vagy azert mert nem akar?


JNem mindegy.

2014. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Dolgozik de maga osztja be az idejét sok ugyfele csak este ér rá munka után...
2014. dec. 16. 10:41
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy sokat dolgozik es hazamegyen nyugalomta szeretettre vagyik ez ertheto.

de mi az hogy pl megsem lehet tole kerdezni azt hogy eddig dolgoztal stb?

en parom egesz nap dolgozik, de ha tulorazik akkor ra kerdezek , munka huzzod el vagy voltal valahol? Es nem làzad, normalisan valaszol dolgoztam, beszelgettem egy ismerosomel stb.

Szerintem itt mas lehet a problema, vagy zaklatod folyamatatosa, hogy keson jar haza, vagy, nem igy gondolta veled az egyuttelest.



az hogy a hazban mindenki szetet, ez nem befolyasolja a parod donteset. Anyos nem szerethet a fianak, ha a fia azt mondta koltozz, akkor igen is koltozz el.

max ha szeret ugyis keresni fog.

ha az elet neked szanta mint par, ferj, ugyis utatok talalkozni fog.

attol rosszabb nincs amikor egy anyos akar vagy egy csaladtag fogni assszonyt a fianak, kiabrandito.



ha annyira szeret anyos, akkor miert nem mondja neked azt, hogy nem jol viselkedsz a fiamal, ne zaklasd mert ismerem milyen es akkor nem lesz hosszutavu a kapcsolatotok?

majd mosy hogy sok a problema, es mat az utad is kivan adva most mit tanacsol? Azt hogy maradj??



Velemenyem koltozz el!

2014. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!