Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a szeretőzést?

Miért ítélik el a szeretőzést?

Figyelt kérdés
Ne keverjük ide a gyerek meg hasonló dolgokat, mert nem mindenkinek van egyrészt kettő meg csak a házassági, együttélési kapcsolatot nézve válaszoljatok. Szóval miért elítélendő ez a szeretősdi, van pl. egy házaspár unják egymást, nem tudnak az anyagiak miatt elválni. Miért baj az ha egy rossz kapcsolatban az ember diszkréten félrelép? Miért kellene ezért felrúgni az anyagi biztonságát például? Most ne írjátok a házastárs tiszteletét meg hasonló dolgokat mert azt veszem észre, hogy hiába viselkedsz mondjuk te normálisan a kapcsolatban, ha a másik fél meg nem. Mennyire lehet hedonista az ember? Az olyan válaszok, hogy majd megtudod ha megcsalnak meg hasonlók nem érdekelnek a kérdésre válaszoljatok.
2014. dec. 11. 12:02
1 2
 11/13 Titusztitusz ***** válasza:
A 10-es hsz-hez annyit reagálnék, hogy szerintem ne írígyeljük azért annyira a "mohamedán" férfiakat az " egyszerre több feleségükért"...Ugyanis aki írígyli őket, AZ NEM ISMERI MÉG ELÉG JÓL A NŐKET,meg a nők természetét...Hű...Csak így elképzelek egy olyan helyzetet, amikor kettő avagy több,EGYMÁSSAL RIVALIZÁLÓ hölgy EGY FEDÉL ALATT LAKIK...Úristen...Ebbe még belegondolni is rossz...(Legalábbis egy olyan fickónak, aki tudja élvezni a nyugodt, békés otthoni élet szépségeit...)
2014. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ebbe egy nőnek is rossz belegondolni. Én tartom magam ahhoz, hogy azt még csak-csak megszokják a mohamedán nők, hogy nem ők az egyedüli feleségek, mert gyerekkoruktól ez a normális ott, de egy fedél alá rakni őket? Ez még viccnek is rossz. A saját nőrokonaimmal nem élnék egy fedél alatt hosszú távon, nem hogy egy idegen nővel. A férfinak jó, mert többen lesik a kívánságait, de mégis miféle élet az, ahol minden négyzetcentin másik nőhöz kell alkalmazkodni? Ez a legdurvább módja annak, hogy egy felnőtt embert törvényesen megfosszunk a szabadságától.
2014. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Titusztitusz ***** válasza:
Na...Hát látott már valaki olyat, hogy egy NÖ őszintén beletörődik egy olyan helyzetbe, hogy a nevezett férfi életében nem ő az első, és az egyetlen nő????? Én még sose láttam arra példát, hogy két rivális nő békében megfért volna egymással bármikor is...Sőt...Saját tapasztalatbol is tudom jól, hogy micsoda ádáz konkurenciaharcokra képesek a nők, ha egy férfiért folytatnak küzdelmet, mivel a nősülésem előtt mindigis szokásom volt egyszerre több hölggyel is párhuzamos kapcsolatokat fenntartani...Éshát azt hiszem, hogy nyugodt lélekkel mondhatom, hogy ADDIG VOLT BÉKE ÉS NYUGALOM mindig, ameddig a nevezett hölgyek nem tudtak egymásrol...De amint tudomást szereztek egymásrol időnként, hát...Onnantol ment vég nélkül a cirkuszolás-duzzogás, meg az egymásnak való keresztbetevés...Pedig mégcsak nemis éltek közös háztartásban...Szóval azt hiszem, hogy nagyon bölcs dolog az a szokás, hogy azért álltalában egy férfinek csak egy felesége lehet...
2014. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!