Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből meg lehet élni?

Ennyiből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal most fogunk összeköltözni.:) A kettőnk bevétele összesen 220-230 000 körül van (én még tanulok, diákmunkázok, amennyit csak tudok, de összességében ennyit tudunk összeszedni havonta). A lakhatás 60 000 körül lesz. A maradék 170-160 000-ből meg fogunk tudni élni gond nélkül szerintetek? (A párom madárétkű, kaja szempontjából -nő létemre- én vagyok a költségesebb.)


Sajnos mindkettőnkkel elszalad a ló néha, ezért már előre rettegek attól, hogy képtelenek leszünk spórolni. Tudnátok spórolási tippeket írni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 10. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből meg lehet oldani, ráadásul később még kereshettek többet is ha szerencsétek lesz. :)
2014. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Mi hárman élünk ennyiből saját házban, hitel nélkül egy gyerekkel Pesten. Minőségi kajákon élünk, semmiben sem szenvedünk hiányt és félre is tudunk rakni belőle valamennyit.

60 ezer a rezsi, 100 000 ezer a kaja, 40-50 ezer elmegy ruhára, gyógyszerre, napi dolgokra, szórakozásra, bérletre stb. 20-30 ezer forintot pedig félrerakunk, ha hirtelen történne valami, ezenkívül pedig autóra gyűjtünk.

2014. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%

Na majd ha lesz autód akkor már nem lesz minőségi kaja.

Bár kíváncsi lennék mit értesz minőségi kaja alatt havi 100K-ért három emberre.

2014. dec. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!