Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért tagadja le...

A férjem miért tagadja le hogy kapott 13. havi fizut?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kapott. Igaz nem számlára hanem zsebbe kaptak 150.000ft-ot fejenként mert jó teljesített a cég az idén.


Hogyan kérdezzek rá hogy már ne tudja letagadni ?


2014. dec. 10. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
A 3.-ra nem válaszoltál :)
2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért fontos Neked az, hogy beismerje? Ételre kell? Hiányt szenvedsz Te vagy a kicsi gyermeked? Ha nem, akkor miért fontos a beismerő válasza? Mit kapsz Te azzal ha beismeri? Vársz ettől valami hasznot?

(kérlek ne írd, hogy csak tudni szeretnéd, mert ha nem lenne valami tétje akkor nem foglalkoztatna ennyire...) Szerintem.

2014. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
12-es: Nálunk pl. nem lenne tétje, de mivel közös kasszán vagyunk, bántana, ha eltitkolná. Szerintem, ha valaki ilyen összeget kap, az örömhír, és a társunkkal meg szoktuk osztani az ilyesmit. Bántana, ha nem szólna róla.
2014. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12# vagyok.

13# Értem, hogy bántana. Igazad van. Engem is bántana.

De a hazugság ténye már most is tény. Tehát ha nem a beismerés és a pénz a lényeg, akkor az érzésekről a beismerés nélkül is lehetne beszélni és a kérdést fel sem kellett volna tenni.

A kérdés arra vonatkozik, hogy hogyan lehet a nyulat kiugrasztani a bokorból.

Nem pedig arról, hogy rosszul esik az, hogy a férjem hazudik.

Utóbbi esetben pedig párkapcsolat lévén azét magamtól is megkérdezném, hogy én mivel járultam ahhoz hozzá, hogy a férjem hazudik nekem. Ez két fős "játszma"...

2014. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van egy ismim es a kedves ferj nem adta oda a felesegenek a 13 havi fizetest, es csak januarba adta oda, mert tudta hogy a fekeseg kikoltekezik belemerul az unnepekre, januarba milyen jol is fogni plusz fizetes.

(13. Fizurol nem tudott a feleseg, mert akkor ugyis elkerte volna)

Lehet nalatok is ez a felallas van!

2014. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Most komolyan egy babaklubból szerezted az információt? Na mindegy, erre a részre nem mondok semmit...

Nincs kizárva, hogy neked szeretne karácsonyra meglepit, vagynolyasmire szeretné költeni a SAJÁT PÉNZÉT, ami neked nem tetszene. Majd elmondja, ha jónak látja, biztos nem azért titkolózik, mert másik nőre akarja költeni.

2014. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Babaklub... és még azt hittem, a nyugdíjasklubnál nagyobb pletykatanya nem létezik.

Mellesleg:

"Igaz nem számlára hanem zsebbe kaptak 150.000ft-ot"

Nem tételezném fel ismeretlenül, hogy a férjed egy adócsaló, rongy ember, de azért megnyugtathatnál minket (és a NAV-ot): ugye adózott jövedelemről beszélünk?

2014. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!