Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért tagadja le...

A férjem miért tagadja le hogy kapott 13. havi fizut?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kapott. Igaz nem számlára hanem zsebbe kaptak 150.000ft-ot fejenként mert jó teljesített a cég az idén.


Hogyan kérdezzek rá hogy már ne tudja letagadni ?


2014. dec. 10. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert venni akar neked egy drága ajándékot de meg elrontod a meglepit. wazz
2014. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
először is honnan tudod? amúgy én megkérdezném,hogy mire fogod költeni a 13.havit? eltesszük,vagy a karácsonyra gondoltad? esetleg ajándékok? :)
2014. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ajándékra fogja költeni, szerintem karácsonyig semmiképp ne kérdezz rá.
2014. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért tagadja mert rád akarja elkölteni, vagy azért mert magára. Az egyik munkatársam is így csinálja, a negyedéves jutalmakról nem is tud a felesége, az megy a számítógépbe és a játékokra.
2014. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha magára is akarja költeni úgy fair ha elmondja nem ?


Nem gond ha bármi hülyeséget is akar venni belőle de ne titkolózzon.

2014. dec. 10. 20:22
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meg nem köteles beszámolni senki arról, hogy mennyi fizetést kap, azért házasságban él. Én ezt azért nem nevezném titkolózásnak.
2014. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Rbomb ***** válasza:
36%
Karácsonyig ne kérdezz rá.Ha búcsús kölni meg masszás kupon lesz a fa alatt akkor mondhatod neki hogy de jóóóóó,soha nem kaptam még ilyen 150.000ft-os kölniiiittt juhuhhuuuuu.Aztán kérdezd meg hogy a másik csaja mit kapott.
2014. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

1. Közös kasszán vagytok? Te is mindent beadsz a közösbe?

2. Honnan tudod biztosan, hogy kapott pénzt?

3. Lehet-e oka a titkolózásnak azon túl, hogy esetleg meglep Téged valamivel? Nem csaptál esetleg patáliát ha magára költött és az neked nem tetszett?

2014. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom (most gyes-en vagyok) közös a kassza hisz házasok vagyunk.


A babaklubba ahova járok a kisfiunkkal van egy anyuka akinek a férje szintén ott dolgozik.

2014. dec. 10. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
"Nem csaptál esetleg patáliát ha magára költött és az neked nem tetszett?" Nem is lenne jogos, mivel a férje dolgozott jól nem a kérdező.
2014. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!