Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem miért kezdte el...

Feleségem miért kezdte el hirtelen hordani a gyűrüit? Évekig nem hordta, most hirtelen magára aggatott 3 gyűrüt.

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés,meg lehet én is az vagyok hogy ilyenekkel foglalkozom.De mostanában furcsán viselkedik velem,kicsit stresszes időszakon megyünk keresztül.Már mindenbe belelátok minden hülyeséget.De a viselkedése is megváltozott,érdekes módon a szex is jobb köztünk.Lehet van valakije?
2014. dec. 10. 06:35
 1/8 anonim válasza:
0%
Nem lehet, hanem biztos.
2014. dec. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig nem hordom, aztán véletlen a kezembe akadnak, és felveszem.
2014. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

köszönjük egyes hasznos válaszod


Kérdező, ha a féltékenység fájna...

Vele nem akarsz erről beszélni?

2014. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán hordok ékszereket, de rengeteg van egyébként. Van/volt olyan, hogy eszembe jut és akkor egy ideig hordom a nyakláncom, karkötőm, mert éppen olyanom van. Tehát én nem vonnék le ez alapján messze menő következtetéseket. A vőlegényemmel és velem is előfordult, hogy egy stresszesebb időszakban hullám-völgybe kerültünk, a szex sem működött közöttünk rendesen. De erőt vettünk magunkon, és én is eldöntöttem magamban, hogy ez nem mehet így tovább, így nyitottabb lettem felé, többet foglalkoztunk egymással, többet kezdeményeztem nála és a szex is jobb volt. Lehet, hogy ő is változtatni szeretne, és ennek én csak örülnék a helyedben, hogy többet foglalkozik veled, és ezek szerint nem volt minden 100%-os a kapcsolatotokban. Ha most jobb akkor mi a baj?
2014. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha cicomázza magát (ékszerek viselése, esetleg smink, stb. ) viszont a szex nem rosszabb hanem jobb lett a stresszes időszak ellenére, akkor szerintem egyszerűen tetszeni szeretne neked, szeretné ha nőnek látnád még mindig. Ha lenne valakije ugyanígy viselkedne csak mindig "fájna a feje". Így szerintem ne vonj le téves következtetéseket. Viszont dicsérd a kinézetét, őt magát, lehet erre vágyik, ha nem, akkor is biztos jól fog esni neki :)


Egyébként ahogy többen írták, ha kézbe kerülnek vagy rájön az emberre az 5 perc ideig-óráig hordja ezeket ha amúgy nem, aztán vagy benne marad a rutinban vagy nem. Én is kb félévig hordtam rendszeresen egy nyakláncom, mert nem a dobozban tartottam hanem a szemüvegem és a karórám mellé raktam le este, és ha ezeket már felvettem, akkor a nyakláncot is. Aztán elpakoltam az ékszeres dobozba.. azóta se viseltem.

2014. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez a nőknél csak úgy jön. Én is kb. ezt csinálom az ékszerekkel, néha hónapokig nem hordok semmit, aztán eszembe jut, hogy hát azért vannak, hogy hordjuk és akkor felveszem. Vagy volt egy év, amikor gyűjtögettem az ebayről az olcsó nyakláncokat és hordtam is őket, aztán el lettek felejtve. Ebből nem kell leszűrni még semmit. A szex pedig a hormonoktól is függ, sőt a múltkor pl. viszonylag sok gyömbért ettem hetekig és attól lettem szexéhesebb. A nők változnak, és nem kell ahhoz egy másik férfi. :)
2014. dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet - magamból kiindulva - hogy egyszerüen nöiesebb akar lenni, hogy jobban tetszen neked. (Föként ha a szex is jobb köztetek).

Írod, hogy stresszes idöszakotok van, szerintem részben ezért is akarja mutatni, hogy fontos vagy neki.

Föként ha már nem egészen fiatal (30 fölött), akkor a gyürükkel azt is mutatja hogy még nem érzi magát "öregnek" és ezzel is magára akarja vonni a figyelmedet. (Ami ezek szerint sikerül is).

Ha "viszonozni" akarod, akkor melítsd meg idönként, hogy tetszik neked, itt komkrétan is kiemlheted, hogy mi az, ami vonzó szerinted rajta.


Ha valakije lenne, akkor éppen ellenkezöleg, eltávolodna töled, és nem veled akarná jól érezni magát

2014. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez hangulat kérdése.

Ha meg jobb lett a szex is, és nem jár el suttyomban, akkor szerintem csak neked akar szebb lenni

2014. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!