Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy házas férfi...

Milyen érzés egy házas férfi szeretőjének lenni hogy nekem is van párom? Nagyon cudar érzés a szerető státusz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 09:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ hogy fekteted be a pasast. Van olyan ismerősöm aki házat,kocsit kapott tőle az ő nevén tehát ő jó üzletet csinált ezzel. Ha viszont digi-dugi partner abból neked mi előnyöd származik?
2014. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
11-es: ha már k rva, akkor legyen nagy, mi? :)
2014. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
12. Ez tiszta üzleti szempont. Persze ha valaki szereti magát ingyen kihasználtatni az ő dolga. Legalább valami öröme legyen a dologból.
2014. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
A legjobb dolog a világon. Ezek a lopott percek ,órák nagyon jók tudnak lenni.
2014. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem, kedves utolsó, a legjobb dolog a világon, amikor nem áldozat nemet mondani a csábításra, mert aki otthon vár, mindent meg tud adni, amire szükséged van! Ez a legjobb dolog a világon! A többi csak pótcselekvés. N31
2014. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén? Sosem akarom megtudni hogy milyen érzés. Ez egy rendkívül utolsó szerep. Nem lennék sem gerinctelen, sem hűtlen, sem r-banc.
2014. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ja:-)
2014. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem cudar, ha mindketten egyetertetek abban h mit akartok egymastol, ha viszont az egyik fel tobbet akar....nos, az cudar:-)
2014. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát nem a szeretője voltam, hanem két elcseszett házasságból 2 ember egymásra talált, nem éreztem, hogy szerető vagyok. Szerelem volt, egymás sebeinek nyalogatása. Ő volt a 2. férfi az életemben, én meg neki a 2. nő. Küzdöttünk a lelkiismeretünkkel, közös jövőt terveztünk, ő el is költözött otthonról. De a szokásos forgatókönyv lett: visszament a feleségéhez és a kislányához. Teljesen megértem, sőt korábban én kértem, hogy ha nem világos mit szeretne, menjen vissza, de ő engem akart stb. Eldöntöttem, hogy ezt soha, soha többé nem akarom átélni. Nem a szeretőség volt a baj, vagy az, hogy a családját választotta, hanem az, hogy nem volt őszinte. Ha megmondja, hogy kétségei vannak, akkor én zárom le, de ő folyamatosan azt mondta, hogy engem akar, higgyek már magunkban. Naiv voltam...én a szerelemben hittem...de hát a való világ nem ilyen szép
2014. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én kedvesem sokkal többet keres (nem házas, csak én), de SOHA nem akarnám kihasználni. Pl. rendel vacsit, én meg viszek neki finomságokat, amiket szeret, isteni minőségi kávét, teát stb. Én azért vagyok vele, mert szeretek vele szeretkezni, szeretem a gyengédséget, amit kapok tőle, amit évek óta nem kaptam meg, hogy szereti a testem, amit évekig leszólt a férjem, hogy kielégít, amit a férjem kedvesen rám bízott mindig....
2014. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!