Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy házas férfi...

Milyen érzés egy házas férfi szeretőjének lenni hogy nekem is van párom? Nagyon cudar érzés a szerető státusz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom. De ha neked is van párod és a férfinak is, akkor ugyanolyan helyzetben vagytok. Szerintem ez más, mint amikor az egyik fél szabad és részéről lehetne normális kapcsolat, de mégiscsak szeretőnek kell. Ez a verzió cudarabb lehet. :)
2014. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Bence_ ***** válasza:
80%
Mit vártok, hogy mi lesz ebből?
2014. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon jó érzés.
2014. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért jobb a másikat megalázni, csalni a háta mögött és hazudni neki, mint függetlennek lenni és szabadnak, ha már úgy sem szereted a "párod"? Ezt sosem fogom megérteni. Ez már nem csak önzés, de gonoszság is. Legalább engedd el, ha már neked nem jó, hogy ő boldog lehessen!
2014. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Faszántos.
2014. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tapasztaltam, de ugy gondolom, hogy affele "hasznalati targy" szerepe, mivel kapcsolatban levo emberekrol van szo.
2014. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Én régimódi vagyok. Az elnevezésem is régimódi nem pedig szerető.
2014. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nekem is a használati tárgy jutott eszembe. Az otthoni nő megadja a család érzetét, érzelmeket, együttlétet, szokásos dolgokat, de néha eljár a pasi üríteni máshová is. Kb. mint a kutyák, amikor kangörcsük van és elugranak két utcával arrébb meghágni a szukát, aztán hazamennek vacsorára. Őszintén szólva én többre becsülöm magam ennél. De ha neked van gyomrom, egészségedre!
2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
*gyomrod
2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Ennek így mi értelme? Miért vagytok akkor mindketten mással, ha egymást akarjátok inkább? Le kéne zárni a már meglévő kapcsolataitokat, és utána együtt lenni, nem? Miért kell neki is hazudni a feleségének, és neked is a párodnak? Sosem értettem, hogy ez mire jó.
2014. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!