Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Istenem. Mit tegyek most?...

Istenem. Mit tegyek most? Valami tanács?

Figyelt kérdés

Azért ide irok, mert itt normális tanácsokat kapok.

17 éves vagyok, és gondjaim vannak a jelenlegi sulimmal.

Félévkor megvágtak matekból, mert a matek tanár rámszállt, 57 éves nő. Más tantárgyakkal nincs bajom, még a kémia megy picit nehezen, de másbol nem buktam meg. A barátom is oda jár, és minden nap találkozunk, Vele is szenyózik a matektanár...őis megbukott.

Gondolkodtam a suliváltáson, találtam is iskolát... át is vennének. De félek lépni, hogy mivan ha nem jön össze, és nem fog menni ott sem. Féle itthagyni ezt a sulit, pedig ez sem jó. És nem utolsó dolog, hogy a barátomat is csak heti 2x láthatnám, és nagyon szeretjük egymást. És rajtam a világ szeme, hogy döntsek, mert az én felelősségem, de nagyon félek, és a szívem marasztal, mert félek elmenni, és félek uj környezetbe kerülni...és félek otthagyni Őt is. De maradni is félek. :( Nemtudok dönteni.


2010. jan. 31. 18:50
1 2 3
 21/25 mimcsii ***** válasza:
97%

Tessék megérteni, hogy ilyen korban már nem a szüleinkért,barátainkért, pasinkért/csajunkért tanulunk!


MM

2010. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Miért milyen korban tanulunk értük?


Egyébként: a matek tanár azért vágott meg, mert nem tudod a matekot.

2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Tanárt csak a tudással tudod megszivatni. 17 évesen marha jó, hogy ez az egyetlen problémád az életben, nem pedig az hogy hol fogsz holnap aludni, vagy mit fogsz enni. Meg kéne érteni, hogy a középiskolás tananyag bármilyen egyetemhez vagy főiskolához képest szánalmas, egyetemen egy ilyen éves matek anyag megtanulására van két heted, de az is előfordul, hogy csak egy. Ezeknek a tükrében nem ártana megerőltetned magad, és letenni valamit az asztalra. Az én matektanárnőm is egy idegbeteg, alkoholista barom volt, de őt is csak az idegesítette, hogy a diákok még a full gagyi középiskolás tananyag felfogására sem képesek és cserébe még a pofájuk is nagy. Igaza volt: ha nem tetszik, el lehet menni kapálni, vagy utcát seperni (modern változatban: sorra, szalag mellé dolgozni).
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A barátodnak sem volt ezek szerint gyerekszobája.


A tanárnő valószínűleg azért szállt rád, mert

1. nem tudod a matekot

2. a viselkedésed sem megfelelő, gondolom kinyilvánítottad eleget, hogy nem vagy a tanár híve. Kedvességgel csodákat lehet elérni, legalább annyit hogy megkapd a kegyelem kettest, ha már ennyire buta vagy hozzá. Van ilyen, sok embernek nem megy a matek, de legalább a viselkedésükkel kegyelmet próbálnak kérni.


A barátod meg jobb lenne ha leszállna a magas lóról, és ráébredne hogy nem ő sz@rta a spanyol viaszt. Biztos nagyon vagánynak tartod, meg jó pasinak, de én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy 31 évesen az ilyen pasit úgy rúgnám ki ahogy van, ha nem mutat tiszteletet egy tanárának, még akkor is ha nézeteltéréseik vannak.


mellesleg ha nagyon rossz a viszony a tanároddal, jobb ha iskolát váltasz és nem szívsz az idióta pasid miatt. Később legalább nem rontja le az esélyeidet.

2010. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kedves válaszolók! Mi lenne ha "finomabb" válaszokat adnának? Gondolok itt pl. az idióta, barom szavak mellőzésére. Amúgy 18 éves koráig tanköteles mindenki nincs olyan ,hogy ha nem tetszik akkor mennyjen kapálni mert több százezres bírságot adnak érte. (Valahol a valaszok vegen olvastam) Szerintem mindenképpen válts sulit (barátoddal együtt) és járj magántanárhoz vagy hívj magadhoz. A tanárod meg nem fog rólad leszállni legalábbis ne reménykedj.(tapasztalat..:S) A jegyekrol csak annyit ,hogy akármire akármilyen minősítést adhat. Mégpedig úgy ,hogy az ő szava a feljebb való (sajnos) és volt olyanom ,hogy egymagam voltam a teremben bejött vizsgáztatni megcsináltam mindent full jóra majd amikor kimentünk közölte velem ,hogy megbuktam mert masik csoportosat csináltam.(ami persze nem volt igaz) és vannak még egyéb fortélyok mindenbe beleköthet ......:S
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!