Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha köztem és a...

Mi a teendő, ha köztem és a párom közt még mindig nincs meg a kölcsönös tisztelet?

Figyelt kérdés

Bővebben erről az egészről: már lassan 3 éve vagyunk együtt és együtt is lakunk, de én már úgy érzem, hogy annyira nem kívánom, de szerintem fordítva is így van, ami annyira nem is lenne zavaró, mert tudomásom szerint pár év elteltével szinte az összes rózsaszín köd eloszlik, és ami marad, az csak a kölcsönös tisztelet, de szerintem nálunk még ez sincs meg.

Hogy egy pár példát mondjak: ha nekem van és neki nincs, akkor azon vagyok, hogy adjak, de fordított esetben ő annyira nem töri magát, persze van amikor megadja a látszatát, de szerintem ez nem elég...a másik meg az, hogy igen ízléstelen viccei vannak, volt amikor egy-egy viharos időszakunkból és a jelenlegi depressziómat okozó történésekből csinált viccet.

Ezeket már többször megbeszéltük és azt mondogatta, hogy máshogy lesz...egyelőre nem olyan agresszív, mint akkor volt, de még mindig nagyon tartok tőle.

És sokszor azt látom, hogy akármit csinálhatnak vele egyes családtagok, szívesebben van velük mint velem...

És általánosságba véve ha mondjuk valamit elsőre nem tudok, vagy ha valami házi munka nincs megcsinálva ahogy ő azt elképzeli és nem csak velem kapcsolatban, akkor képes kicsapni a balhét de azért is, ha ugyanezt mi várnánk el tőle...

Volt nekem is egy nagy rigolyám: az ivás, de már leálltam vele, de közben se emeltem rá kezet és ha üvöltöttem is csak pár nap tűrés után, szóval én se voltam tökéletes és van amikor eltolok dolgokat, de ez is lehet olyan súlyos húzás? Már tényleg nem tudom...


2014. dec. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tisztelet a legalapvetőbb dolog egy párkapcsolatban.

De ha neked ez nem ilyen egyértelmű, és ahelyett, hogy kirúgnád a francba, inkább itt vársz segítséget...

Hát eléggé menthetetlen vagy.

2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"még mindig nincs meg a kölcsönös tisztelet"


Még????? AKkor miért voltál eddig is vele.

A kölcsönös tisztelet alapdolog az első 1 perctől kezdve.

2014. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban kezdettöl megvan az alapvetö tisztelet, az nem késöbb jön bele.
2014. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na most, vannak a kölcsönös megértésre, szeretetre, tiszteletre, barátságra épülő szerelmi kapcsolatok, meg vannak a rózsaszín ködösek, amiből úgyis kivergődsz, vagy így, vagy úgy. Ha szerencséd van, utána marad a szeretet, tisztelet, barátság, megértés. Neked nincs szerencséd. Kell, vagy nem kell?
2014. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!