Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám még mindíg ellene...

Édesanyám még mindíg ellene van :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most leszünk együtt a párommal 9 hónapja...Anyám még mindíg nem bírja, más szemében a szálkát övében a gerendát nem veszi észre :S. Pedig mi nagyon jól elvagyunk, megértjük egymást, beszélgetünk, hülyéskedünk és meg tudjuk oldani a gondjainkat is...tényleg tök jól elvagyunk. 16 vagyok, négy év van köztünk de ezt már elfogadták hálisten. A párom megérti anyámat mert ő még mindíg gyerekként kezel, hiszen mindíg is a pici lánya maradok de én néha esküszöm besokallok. Egyébként van egy bátyám, ő 28 és az ő barátnőjét is még mindíg utálja...pedig ők 5 éve együtt vannak. Mit csináljak már, hogy végre elfogadja, hogy ez van és hiába tesz keresztbe nem megyünk szét ? Vagy hagyjam, vagy felfogja vagy nem..?
2010. jan. 30. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van, elmúltunk 30, de a szülők (mindkét részről) még mindig gyereknek tartanak, ha igyekeznek nem úgy kezelni, mint egy kiskamaszz, akkor is, nekik mi mindig azok is leszünk. Engem sem fogadott el apósom, csak kb. 7 év és 2 gyerek után törődött bele, hogy úgysem tehet semmit...
2010. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyadnak soha senki nem lesz jo.Kar idot es energiat pazarolni a gyozkodesre.
2010. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van...csak annyira jó lenne egyszer nem azt hallani, hogy így meg úgy...hanem, hogy dejó látni hogy ilyen jól elvagytok..vagy valami...de hiába, az egész életem nem lenne elég rá :/
2010. jan. 30. 23:40
 4/6 anonim válasza:

ismerek olyat aki azt mondta az anyjának, megszoksz vagy megszöksz.

de én úgy oldanám meg, hogy "anya! én szeretem ezt a srácot, és ha te szeretsz engem, akkor nem állsz a boldogságunk útjába, mert szeretsz nem? mert azt akarod hogy boldog legyek ... " és biztosítanám, hogy én attól még az ő lánya vagyok, de biztos észrevette, hogy már nem barbi babát kérek karácsonyra, és őt senki nem pótolhatja, de gondolja csak végig, ha most a bátyádéknak születne gyerekük, és a barátnője pedig nem engedné hogy a mamád lássa az unokáját?! megtehetné, mert az anyád tett ennek érdekében. jobb a békeség, és neki is jobb lesz tőle. mindazonáltal pedig megmarad a jó kapcsolatotok, és nem az terjed el róla, hogy egy gonosz boszi:)


hass rá ész érvekkel. én mindig lukat beszéltem a hasába anyámnak.. mindig csak hetekkel később jött rá,, hogy mit is vesztett vagy nyert valójában.

én megmondtamneki, hogy akarja-e látni az unokáját a későbbiekben, vagy csak képről, esetleg még arról se? akar-e engem látni? vagy csak híreket hallani mindenféle közös ismerőstől?


na ugye..


sikert. csak légy határozott..

2010. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jó,hogy ti jól elvagytok...

Milyenek a jegyeid?Segítesz a házimunkában?Ha valahova megy a család,akkor velük tartasz,vagy cirkuszolsz,mert a pasiddal akarsz lenni?

2010. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg mond meg anyádnak, hogy a barátoddal képtelenek vagytok neki és az apádnak a házasságát elfogadni és jelentsd ki, hogy azonnal váljanak el. Majd miután ezt megtetted, minden nap adj hangot annak a meggyőződésednek, hogy milyen helytelennek tartod a házasságukat. Sőt ha én lennék a helyedbe, akkor bejelenteném, hogy mostantól én vagyok a ház ura. Szüleidnek adnál heti zsebpénzt, meg este 9kor takarodó lenne nekik. Na jó, adnék még hetente nekik 300 ft meleg étel utalványt.
2010. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!