Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki meggyűlölte...

Van itt olyan, aki meggyűlölte az anyját vagy az apját?

Figyelt kérdés
Én bevallom,hogy igen,de mielőtt valaki belekötne,hogy hogy mondhatok ilyet,hát úgy,hogy minden okom megvan rá. Teljesen tönkretett engem is és az életemet is,és a legrosszabb,hogy képtelenség szabadulni tőle.
2014. nov. 30. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és ha felveszed a fenyegetéseit azért is feljelentheted(legalábbis ha halálosan fenyeget)
2014. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mondjuk költözhetnél olyan helyre hogy olcsóbb legyen a bérlet, albit úgyis kell fizetni, akkor legalább a bérleten spórolj
2014. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bocsi kimaradt: olyan helyre ami közelebb van a munkahelyhez
2014. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyetértek az előttem írokkal! Költözz el, válts munkát, és tudatosítsd magadban, hogy már nem függsz tőle. Amíg ott vagy addig igyekezz betartani a szabályait, de nem kell elfogadnod őket, ne félj tőle. Szerintem az ember csak akkor tudja gyűlölni a szüleit, ha nem tud felülemelkedni a problémáin, amit úgy érez a szülei okoznak, ill. ez hatással van rá. Valahogy ezt Neked kell magadban tisztázni és olyan körülményeket kialakítani magad körül, hogy azok élhetőek legyenek. Ha az sikerül akkor nem fogod már gyűlölni az apádat, hanem csak sajnálni, mert feltételezem ő maga sem érzi jól magát a bőrében. És a legfontosabb, ha tükörbe nézel ne a szüleidet lásd hanem magadat. Kitartás! Remélem tudtam segíteni!
2014. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!