Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki meggyűlölte...

Van itt olyan, aki meggyűlölte az anyját vagy az apját?

Figyelt kérdés
Én bevallom,hogy igen,de mielőtt valaki belekötne,hogy hogy mondhatok ilyet,hát úgy,hogy minden okom megvan rá. Teljesen tönkretett engem is és az életemet is,és a legrosszabb,hogy képtelenség szabadulni tőle.
2014. nov. 30. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az "apámat"

Szerencsére nem is tartom vele a kapcsolatot, már vagy másfél éve.

2014. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
dettó mint első :D
2014. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem a vér tesz valakit szülővé,igenis fontos miképp nevelt fel téged és az én apám nem volt példás szülő
2014. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi járhat a fejében,amikor azt mondja nekem,de gyerekkoromba is azt mondja,hogy bár b...... volna széket két gyereket aztán ült volna rája,vagy hogy apa bele szakadna szét mint a véres hurka.... Hát igen...ez csak két apró példa volt,már felnőtt fiatal vagyok,de nem tudok túllépni ezeken,feldolgozni,de elköltözni se minimálbérből semmi esélyem,terrorban élek...
2014. nov. 30. 16:11
 5/14 A kérdező kommentje:
És nem érti,hogy miért kapom fel a vizet,hogy miért nem szólok hozzá soha,hogy miért nem alszok itthon sose hétvégén,hogy miért menekülök....... Az összes fizetésem elveszi,sose örül semminek ami nekem öröm,inkább azt mondja hogy az ő érdeme minden amit elérek,féltékeny még egy zoknira vagy bugyira is....ha elmegyek a boltba,akkor fintorog hogy és ezt vagy azt nem hoztam e,meg amit veszek élelmiszert az semmi se tetszik..... Még meg se kapom a pénzem de már fenyeget hogy "az lesz amit mondtam" ..... Én ezt nem birom tovább de nem tehetek semmit,meg fogom ölni magam .... :'( :'( :'( :'(
2014. nov. 30. 16:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van munkád ami jó.

Ne albérletet keress, csak kiadó szobát!

Annak jó esetben a kaucióját is ki tudod egyszerre perkalni.

Ha ilyesmit elsőre nem találsz, baráttal, barátnővel, munkatárssal összeköltözni nem tudsz?

2014. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha kicsit ügyes vagy, és meghúzod magad egy szobában nem akarsz egy egész lakást, minimálbérből meg tudnál élni, költözz el, így meg fogsz nyomorodni lelkileg, ne csessz ki magaddal!!
2014. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért adod oda fizud? miért nem rakod külön számlára? én apám is fenyegetett,de mondtam felőlem mert amint lesz nyoma a verésnek megyek a rendőrségre és csinálok látleletet, ha pedig azzal jött ez az ő érdeme visszaszóltam,igen a tied mert annyira menekülni akarok tőled hogy ez ösztönöz köszi apu:)mindezt mosolyogva mondtam,nyugodtan,mert csak akkor volt boldog ha ideges vagy szomorú voltam,de a nyugodtságtól nem töltődött fel energiával úgymond..
2014. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogy mondanál ellent ha félsz tőle??? Ha fenyeget?? Gyenge vagyok hozzá képest,bármit megtehetne velem,hogyan mennék már el 70ezer forintból meg hova,ha csak a munkába járásomhoz majdnem húszezer a bérletem...
2014. nov. 30. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
féltem tőle,de még hogy... de nem mutattam ki felé,plusz ha nem mondasz ellent neki akkor csak rosszabb lesz (tapasztalat mert próbáltam jó kislány is lenni) keress akkor új melót amíg ott dolgozol és ha tutira lesz új ,jobb állásod akkor válts meló helyet,simán elköltözhetsz úgy hogy másokkal összeköltözöl és lesz ott egy külön szobád,persze az első lépés nekem is nagyon nehéz volt és én nem költöztem el,de annyira ellenálltam hogy a végén csak néma morgás lett a vége :D
2014. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!