Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 100 kg-os nő felvehet...

Egy 100 kg-os nő felvehet miniszoknyát (esküvői vendégként)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 11:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

Azok kedvéért, akik lepontozták azt, aki tudja mi illik, és írta, hogy esküvőre nem való a miniszoknya, beírtam a google keresőbe, hogy miniszoknya esküvőre, végignéztem a képeket, de nem igen akadtam kínálatra.


Ilyesmik jöttek ki, de ez ugye még mindig nem a klasszikus értelemben vett miniszoknyák, amire mindenki rögtön gondol, ez még az elmegy kategória (egy esküvőre):


[link]


Aztán beadtam csak simán a miniszoknya szót. Erre már kijöttek az "igazi" miniszoknyák, mint például ezek:


[link]


[link]



Szóval ezzel csak azt szeretném mondani, hogy kicsit jobban kellene differenciálni, hogy ki mit ért pontosan a miniszoknya alatt? Mert nekem kapásból a kilóg a sejhaj stílusú miniszoknya ugrott be, ami az utca szélére bizonyos munkakörökbe tökéletes, csak nem esküvőre.

2014. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

#21 Az első linken rövidszoknya van.

A 2. és 3. linken miniszoknya.


Szerintem a Kérdező sem biztos magában, ha feltette a kérdést. Akkor inkább ne vegye fel.


Egy duci nőnek csak akkor áll jól a rövidszoknya, ha térdigérő, és arányosan duci. Tehát vastag a lába, de formás.

2014. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
22-es, kérlek, csak olvasd végig az első linket. Tökéletesen látható, és olvasható, hogy miniszoknya kategória.
2014. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a miniszoknya minden testalkaton közönséges, főleg egy esküvőn. Egy 100 kg-os nő lehet nagyon szép és nagyon csinos jól eltalált ruhával, de hogy az nem a miniszoknya, az tuti.
2014. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%

Azon a képen pont nem látszik a nő térde így nincs mihez viszonyítani.

[link]

Nekem ez a miniszoknya, és szerintem ez vállalható esküvőn (persze nem 100 kilóval).

2014. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért lennék kíváncsi képre.

Ez a 25-ös linkjében szereplő nő csinos.

De ezt a szoknyát nem tudnám elképzelni egy 100 kg-os nőn.

Érdekelne, hogy milyen miniszoknyára gondolt a kérdező. Lehet, hogy valami teljesen mást ért miniszoknya alatt.

2014. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
40%
Esküvőre alapból nem veszünk miniszoknyát, egy 100 kilós malacka meg gondolkodjon már józanul.
2014. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
77%

:DD

Hát ez nem semmi:D

Miattam felvehet,csak ne lássam,mert nem akarok hányni.:)))

2014. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

vedd fel nyugodtan, de spandex legyen ám alatta! :-)

így mutat jól!

2014. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, felvehet, akár bohócruhát is, de akkor vegye tudomásul, hogy a figyelem központjába kerülhet.

100 kilósan nem kell miniszoknyát hordani, se esküvőre, se sehová. Annyi szép ruha van és ízlésesen, csinosan fel lehet öltözni túlsúllyal is, ne röhögtesd ki magad miniben.

Igen, 100 kilósnak is joga van miniszoknyát felvenni ha akar, de ne csodálkozzon, ha kinevetik.

2014. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!