Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vendégként milyen ruhába menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendégként milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés

Nagyjából ilyen a testalkatom.

[link]


Ilyen alakra milyen ruhát vegyek fel mint vendég?

40 éves vagyok, fiatalos, de sajnos sosem tudtam felöltözni rendesen.


2014. nov. 20. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát valami mell alatt elszabott, lefelé bővülő ruhában. Arra vigyázz azért, hogy ne pakold ki a melleidet, én nagyon rühellem, ha valakinek azért mert nagy mellei vannak kipakolja az egekbe. Senki nem kíváncsi rá a férjeden kívül, szóval tényleg valami konszolidált, lefelé bővülő ruhát válassz.
2014. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen,és pont úgy fog kinézni, mint aki terhes.

Inkább karcsúsított fazont válassz, de vigyázz, hogy ne legyél kötözött sonka.

Előnyös, ha a blúz V kivágású.

2014. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első.

Sosem dobom ki a melleimet, elhiheted, hogy a nagymellűek többsége nem szereti a méretét, és igyekszik minél kevesebbet mutatni belőle. Amit te ajánlottál abba nem néznék ki terhesen? Hiszen mell alatt kiszélesedő ruhában még nagyobb darab lennék.

Képet esetleg tudtok linkelni?

2014. nov. 20. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmi szabáson gondolkodj:

[link]

Vagy még hasonló felsőrésszel szűkebb szoknyarész is jó.

2014. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen ruhákra gondoltam, mint a harmadik. Ez is mell alatt szabott és lefelé bővülő.
2014. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy megnéztem az utolsó linkjét mert én is pont hasonló szabású ruhákat akartam ajánlani.

De szerintem egy peplumruha is jól mutat az ilyen alakon. pl: [link]

2014. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem az átlapolóssal nem tudsz mellényúlni.
2014. nov. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A linkelt képen lévő ruhákkal az a bajom, hogy nyári ruhák, és nekem télen kell viselni valamit..:(
2014. nov. 21. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a ruci nagyon tetszett ma:

[link]


Ezekhez a sima hosszú ujjú, kerek nyakú ruhákhoz fel tudsz venni vastag harisnyát, akár csizmát, kardigánt/blézert, és máris tél kompatibilis :) Lehet persze visszafogottabb, egy színű, ha ez túl sok. Nem akarok reklámozni, de teskókban szoktam látni használható vastagabb anyagból készült, csinos ruhákat elfogadható áron.

2014. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!