Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhába menjek vendégként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhába menjek vendégként?

Figyelt kérdés

Holnap lesz keresztanyám esküvője,egy esküvőre illik vendégként fekete ruhába menni?Nem teljesen fekete,középen elől van egy széles arany csík,meg a mell része is ilyen.Ez testre simulós.Vagy még lehetőségnek egy kék-fekete ruha,ami nem testhez simulós,az alja kék.Melyik illik jobban?Annyit tudok,hogy fehérbe nem szoktak,mert az a menyasszony színe.

16/L



2014. febr. 21. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj meg inkább az eleganciára törekedni a szexis megjelenés helyett. Egy szűk buliruha nem a legjobb választás, pláne ha még kivágott és/vagy rövid is mellé.
2014. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kivágott egyik se,meg rávennék egy bolerót.Nadrágba azért nem akarok menni,mert nem igazán van szép blúzom. :/
2014. febr. 21. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnál küldeni képet?
2014. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj privibe / vagy tölts fel ide képeket a ruhákról és úgy könnyebb lesz megmondani hogy melyik lenne a legjobb.
2014. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Átlátszóba.
2014. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem is küldheted a képet :) A leírás alapján nem tudom elképzelni..
2014. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2014. febr. 22. 08:23
 8/9 anonim válasza:
Inkább a fekete-arany egy boleróval, az szerintem elegánsabb. Szabásra a másik jobb lenne, de annak a mellrésze nem való esküvőre.
2014. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,én is a fekete mellett maradtam végül. :)
2014. febr. 22. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!