Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a feleségem...

Szerintetek jogos a feleségem kérése, változtatni kellene a dolgokon?

Figyelt kérdés

Az első feleségemmel elváltunk, van egy 8 éves fiunk. Az exfeleségem kezdettől nagyon jól megértette magát anyukámmal, hamar megszerették egymást. A válásunk után is jóban maradtak.

Anyukám továbbra is sokat van a fiammal, főleg ha valami miatt az exem nem tud érte menni iskolába. De olyan is van, hogy hétvégén elmennek valahová hárman.


A mostani feleségemet ez kezdettől zavarja. Én mondtam neki, hogy ez az ő dolguk, nem fogok beleszólni.

Nekünk 4 hónapja született közös babánk, azóta ez az ellentét még jobban kiéleződött. A feleségem nagyon zokon veszi, ha anyukám elmegy a fiamért, mert "ha annyi ideje van, inkább ide jönne segíteni". Jön anyu ide is, meg hát én is itthon vagyok.

Már mindennaposak a viták emiatt.


Mit csináljak? Várjak, hátha magától lenyugszik a feleségem?


2014. nov. 24. 17:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
A feleséged jobb ha leállítja magát! Neked van egy múltad, exel, gyerekkel, ő ezt elfogadta amikor hozzád ment feleségül. Mi a franc köze van hozzá, hogy az édesanyád jóba van a volt menyével, az unokájának az anyjával?! Ennek örülni kell, ne is akarj beleavatkozni. A gyereked érdeke főleg, hogy ne legyen ellenségeskedés, minden családtagjával kapcsolatot tarthasson, akiket szeret. Nagyon is jó dolog, hogy az anyukád segít, elmegy érte ha kell, és az anyjával jó a viszony, közös programjaik vannak. A feleséged, és te váltatok el, nem az anyukád, vagy a gyereked. A fiaddal milyen a kapcsolata a feleségednek? Mennyit megy hozzátok a fiú? Te szerető, gondoskodó apja maradtál? Új asszonyka magának árt ezzel a viselkedéssel, anyukádnak meg ne akarja megmondani, hogy kihez mikor menjen.
2014. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Na igen.... anyukám jön, de csak ha én is itthon vagyok, mert a feleségem eléggé... szóval határozott. Szerinte anyu nem jól fogja a gyereket, nem jól tolja a babakocsit, amikor jött az elején főzni akkor szerinte mindig rosszkor jött és "direkt" olyat főzött, amit ő "nem ehet" stb.
2014. nov. 24. 18:18
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet rosszul tolni egy babakocsit? :D

Elég kriminális lehet a feleséged. Szerintem egyértelműen mondd meg neki, hogy anyukád valószínűleg azért megy hozzátok csak akkor, ha te is otthon vagy, mert ő elüldözte a viselkedésével.

Valakinek már a szemébe kell mondania, hogy miket csinál rosszul.

2014. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát öregem, jól beválasztottál... :(((((((
2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
A te feleséged nem határozott, hanem egy háklis pitsa. Ha anyukád neki semmit nem tud jól csinálni, akkor miért akarja, hogy hozzátok menjen ahelyett is, hogy a fiadért menne? Egyébként meg nem tudom mennyire vagytok közel egymáshoz, de hozzátok jár a fiad, oda viheti pl anyukád, ha megy érte, és a másik unokáját is meglátogatná?
2014. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj...egy hazisarkanyt vettel el.

Kosd fel a gatyad!

Tokre megertem anyukadat, en is csak max. akkor mennek ha te ott vagy!

2014. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
huuu hogy nem szakad ketté a nagyi hogy azt hallgasa nálatok hogy rossz a föztje...
2014. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
Jajj kérdező ne szidd már szerencsétlen feleséged. Csak van jó tulajdonsága is nem? A nagymamának meg kellene osztani az idejét az unokák között ismerek ilyet az egyik unokának mindent a többivel meg nem foglalkozik.
2014. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez esetben nagyon sajnálom, hogy elmarta anyukádat. :( Lehet, hogy most kezdi megbánni, mert rájött, hogy a gyereketeknek rossz? Én a helyedben mindenképp megbeszélném az asszonnyal, hogy ne csodálkozzon, ha nem szívesen megy ezek után oda anyukád. Ha érzel rajta valami változást a kezdeti ellenségeskedés miatt, akkor és csak akkor megkérheted anyukádat, hogy a változás reményében jöjjön gyakrabban. Ha a feleséged továbbra is csak beleköt mindenbe, amit anyukád ott csinál, akkor hagyd, nem ér az egész egy konfliktust. A lényeg, hogy mindkét unokát szeresse, a feleségeddel kialakított kapcsolata ehhez képest másodlagos.
2014. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előző feleségednek van más segítsége az anyukádon kívűl? Ha nincs, akkor tök természetes hogy besegít akár kicsit többet a nagyi, mert a mostani feleségednek ott vagy te is.

Szerintem csak simán műsorozik, hogy elszakítsa tőled őket, mert ha tényleg segítségre szorulna, akkor nem hibákat keresne, hanem megköszönné.

Ha nekem egyszer valaki jönne segíteni és levinné a gyereket sétálni, meg se nézném hogy fogja a babakocsit, hanem örülnék hogy van 20 nyugodt percem.

A feleségednek nincs szüksége segítségre, csak hisztizik sztem.

2014. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!