Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek még vele erről?

Beszéljek még vele erről?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok és tetszik egy másik férfi. A férjem féltékeny, a másik férfi pedig közölte, hogy hagyjuk a játszmákat, egyenesen is ugyanoda jutunk el, ráadásul hamarabb. Elmondtam neki, hogy tetszik nekem, szívesen megismerném, de a férjem fontosabb, nem csalnám meg, úgyhogy csak annyit találkozzunk egymással, amennyit feltétlenül muszáj. Tudomásul vette, beszélt a férjemmel a féltékenységéről, hogy alaptalan, és még tőlem is megkérdezte, hogy minden rendben van-e otthon. Mondtam neki, hogy még nincs, de rendben lesz, már jobb a helyzet.


A páromnak még mindig a bögyében van, de ő azt hiszi, hogy én tetszem ennek a férfinek. Ami lehet, hogy így van, nem tudom eldönteni, de ha meg akarnám csalni a férjemet, szerintem benne lenne, és ez egy kicsit zavar. Egyszer próbál a bizalmamba férkőzni, kedves és megértő velem, máskor meg szívja a véremet, viccelődik, hol finomabban, hol durvábban. Nem tudok vele mit kezdeni, és csak ritkán sikerül lekezelnem. Beszéljek még vele erről az egészről, vagy majd elmúlik és kész? A férjem 34, a másik férfi 35 éves. 27N


2014. nov. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég infantilis vagy. A férjed helyében én is fel akarnám rúgni a másik krapekot. Akinek - by the way - mi köze hozzá, hogy "otthon rendben van-e minden"?
2014. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első, olvasd el újra a kérdést, különös tekintettel arra a részre, ahol arról írok, hogy engem zavar, amikor bizalmaskodik.
2014. nov. 24. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Először saját magadban kéne eldönteni mit szeretnél. Mert szerintem még te magad sem tudod.
2014. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én már eldöntöttem, hogy a férjemet választom. Nehéz döntés volt, tényleg sokat gondolkoztam rajta, hogy mi legyen, mert nem csalnám meg. Válni meg nem fogok azért, mert tetszik egy férfi. Ha tetszik, hát tetszik, a férjem is tetszik, ráadásul őt még ismerem és szeretem is. Még nem jártam így, hogy van párom és mellette megtetszik valaki, ez nekem egy teljesen új probléma.


Az a baj, hogy ezt a másik férfit nem tudom megkerülni, mert még pár hónapig egy helyen dolgozunk. Nagyon sokszor lefagyok a beszólásaitól, esetleg kínomban nevetek rajta. Nem csak az övétől, másétól is, én ilyen vagyok, csak emiatt attól tartok, hogy a "nem"-et esetleg "talán"-nak érti. És bár egyértelműen visszautasítottam, ő látszólag elfogadta ezt, legalábbis nekem ezt mondta, közben meg úgy viselkedik, mintha nem történt volna semmi. Tehát nem tudom, hogy kellene-e még beszélnem vele erről, vagy hagyjam rá, és majd megunja?

2014. nov. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!