Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyoskent hogy fogadnatok ezt...

Anyoskent hogy fogadnatok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A no a fiatoknal ot evvel idosebb, van rajta sulyfelesleg is. Ez a kulso resze csak azert mert a fiunak eddig nem ilyen baratnoi voltak. A not nagyon szereti ezert a fiatok az unokat elhanyagolja nem hozza annyit mint regen. Jol keres es tulzasbavitten vesz a nonek mindent. Most jelentette be hogy elfogja majd jegyezni. Elmondanatok a fiatoknak hogy szerintetek ez nem jo otlet? Meghogy ne vasaroljon ennyit a nonek es a gyerekkel is foglalkozzon mint szulo beleszolnatok?
2014. nov. 23. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem számít hogy a fiad boldog legyen mondd meg neki nyugodtan hogy ne jegyezze el, gondolom őt boldoggá teszi hogy mellette van ez a nő, szeretik egymást, én a helyedben nem mondanám el neki ezt semmiképp, nekem a legfontosabb a fiam boldogsága lenne, még ha nekem nem is annyira szimpatikus a nő, szerencsére nem nekem kell vele élnem majd. Az más dolog hogy a gyerekét hanyagolja, azt biztosan próbálnám finoman a tudtára adni.
2014. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

És az mégis mit számít, hogy hogy néz ki a nő?

Elég korlátolt lehetsz, már bocsánat..

2014. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

A súlyfelesleg szerintem egy anyóst nem kell hogy zavarjon. Lehet ők így tetszenek egymásnak a legjobban. Ha tíz -tizenöt évvel lenne idősebb akkor sem ezt kellene nézni, hanem azt hogy szereti-e a fiad és az unokád. Mivel csak öt évvel idősebb, az semmit sem jelent. Viszont ismertem olyan anyóst aki a menyét azért zaklatta mert két hónappal idősebb volt a fiánál. Szerinte ez nem illett. Nem vette észre hogy boldog a gyereke. Próbálj meg nem ilyen lenni. Az udvarlás időszakában a férfiak általában több dolgot vásárolgatnak a kiszemelt nőnek. Később ez valamelyest csillapodni fog.

Szerintem csak annyit mondhatsz nekik hogy a gyerekkel is foglalkozzanak.

2014. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szóval a fiúnak egy előző kapcsolatából van egy gyereke.Kivel él a gyerek?Mit jelent az,hogy elhanyagolja?A súlyfelesleg,a kor és az,hogy eddig nem ilyen barátnői voltak,nem jelent semmit.
2014. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól értem, a fiúnak van egy gyereke az elözö kapcsolatából, és nem hozza elég gyakran HOZZÁD el.


Ennek nem feltétlen van köze az új barátnöhöz, és a láthatás nem a nagyszülöt jelenti.


Az meg, hogy a barárnö hogy néz ki, illetve mennyit költ rá a fiad, NEM TARTOZIK rád, ne akarj beleszólni.

2014. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A gyerek az anyjaval el. En sem azert irtam hogy csunya vagy kover csak hogy nem ilyen baratnoi voltak eddig. O mar egy kitanult no ahogy felenk mondjak.
2014. nov. 23. 18:12
 7/15 A kérdező kommentje:
A gyerek sokat van itt.A fiu hanyagolja miota megismerte a not. Vasaroljon neki de ilyen nagy ertekben? At sem gondolja a gyerek.Egy autot vett neki igaz hogy jol keres de ez tulzas nem?
2014. nov. 23. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
nem mindegy mennyire jó a kapcsolatotok a fiaddal...ha jó és mindent megbeszélhettek, lehet elhívnám egy kávézásra és elbeszélgetnék vele...de nem kioktatnám, vagy megmondanám hogy kellene csinálnia, csak elbeszélgetnék vele...
2014. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog amiért szólnék neki, az az unoka. A többi az ő dolga.
2014. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ditta323 ***** válasza:
72%

Max annyit mondhatsz, hogy foglalkozzon többet a gyermekével (már persze ha ténylegesen hanyagolja)

Hogy a fiad kivel van együtt? Akit szeret és szeretik gondolom...

Hogy hogy néz ki a választotja? Na és? A férjemnek előttem mindíg vékony barátnői voltak, rajtam meg van egy kis súyfelesleg.. (főleg szülés után na mind1)

Asszem erre mondják, hogy ilyen az élet...

Kicsit kiakasztott ez a kérdés már bocsánat.

2014. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!